Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

DEPRESIA--CUM O REZOLV?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daca stiam, imi luam saptamina trecuta cind am fost in tara. Vad ca nu livreaza in strainatate. Nici eu nu pot dormi. [:(]

 

 

Leti, sotul meu ia melatonin (tot de la raionul de vitamine) 3mg sublingual.. sper ca am scris bine. A incercat o doza mai mare, nu a mers apoi a citit nu stiu unde ca ar trebui sa ia 3mg. Cica il ajuta. Se gaseste si cu magneziu 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Mi-am comandat asta.

post-16401-0-21229600-1521662765_thumb.jpg

 

Vitaminele le iau ca sa am energie in timpul zilei, după nopți de nesomn. Știu ca nu ma ajuta cu somnul. Eu încă am Xanax și anxiar de la ai mei. Ei foloseau și după ce au murit unul după altul, am luat eu tranchilizantele ce au rămas nefolosite. Însă știu ca nu e bine sa le folosesc la nesfirsit. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Eu încă am Xanax și anxiar de la ai mei. Ei foloseau și după ce au murit unul după altul, am luat eu tranchilizantele ce au rămas nefolosite. Însă știu ca nu e bine sa le folosesc la nesfirsit. 

 

la anxiar 2-4 saptamani, nu mai mult. si opresti prin injumatatirea la 2 zile a dozei.

la xanax 8-10 saptamani - la fel, injumatatesti doza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Rox. Drept sa-ti spun nu am asa de multe pastile incit sa ma tina atitea saptamini. Asa ca iau cind sint foarte obosita si simt ca trebuie sa dorm neintrerup macar o noapte-doua pe saptamina.

 

Aseara am luat melatonina, am dormit pina la 3 dimineata apoi m-am trezit si nu am mai putut sa adorm pina la 5, cind a inceput sa miorlaie pisica. Dupa asta am atipit, eram mai mult treaza decit adormita, pina la 7 cind a trebuit sa plec. Is cam zombie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...