Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

Desi pisicile prezentate sunt superbe, pe mine subiectul asta chiar m-a convins ca intr-adevar sotul meu are dreptate: fara pisici care sa doarma in casa. Nu e de noi.

 

Eu cred ca as innebuni de greata sa ma trezesc cu limba pisicii in nari, sa mi se urce in asternut dupa ce a fost la litiera etc etc. Si, dupa ce ca nu dorm grozav, sa ma trezeasca noaptea de cateva ori, asta in niciun caz.

 

Nu ma intelegeti gresit! Mor de dragul pisicilor, imi place sa le mangai, sa le tin in brate, sa ma joc cu ele, dar totul are o limita!

 

Nu ca s-ar pune problema sa am pisica in casa *sau curte for that matter), pt ca fiica mea cea mare e alergica la pisici. Alergie testata la medic, care ne-a spus ca expunerea agraveaza problema.

 

Sunt cam off topic, imi dau seama [soricel] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ce sa mai zic ca baiatul are o patura pufoasa cu 3 pisoi pe ea si matza din cand in cand o pisa. nu se stie de ce. o gadila-o la pasa sau ceva. o spal des. patura, nu matza. avem si alte paturi pufoase, dar numai pe aia o pisa.

 

am zis ca mor de ras zilele trecute, Alex si matza se holbau impreuna in ecranul telefonului, la ofertele de Black Friday.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...