Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

Nici mie nu mi-au placut pisicile pina in august 2016, cind fiu=miu m=a "incaltat" cu Mishka, pe care il ador. Si eu vad acum toate pisicile frumoase si nu ma mai satur sa ma uit la ele. De aia mi-a parut bine cind Mianda a deschis subiectul asta, ma amuza si binedispune fiecare poza pe care o puneti.

 

Chiar Mianda, ce mai face "flacaiasul"? O poza. ceva?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Chiar Mianda, ce mai face "flacaiasul"? O poza. ceva?

Adolescentul meu, ca un adolescent ce se respecta, crede ca daca i-au crescut mustatile are voie sa faca ce vrea.  [:)]

Trebuie sa stau cu ochii pe el mereu. Tot sper ca daca mai creste se potoleste.

 

Pun poze cu el cand doarme, ca atunci imi e cel mai drag, chiar daca doarme in patul cui apuca si niciodata in patul lui.

post-41981-0-20650400-1513353315_thumb.jpg

post-41981-0-41926600-1513353349_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Plușica mea face 7 luni pe 30 si sambata am fost la medic pt ca făcea pipi des si unde nimerea (de obicei face la litiera)...noi am zis ca a intrat în călduri.. dar cică nu... diagnostic (dupa ecografie) are cistita(nisip in vezica).Luam tratament si mâncăm de dieta (Urinary) De duminică miauna ...parca ar fi posedată...sigur a intrat în călduri...si miauna noaptea...suntem zomby ... La 7 luni nu este prea mica pt a fi sterilizata?Medicul zice ca nu...poate fi sterilizata cand este in călduri sau trebuie sa astept sa iasa?cat durează această perioada?Sper sa nu va stresez cu intrebarile mele pisicesti.

E9EGWPK.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...