Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

Da, da, si de la vase poate fi problema. Al nostru avea vas de inox pt apa, nu bea niciodata din el, bea din vasul de WC daca il uitam neacoperit (scarbos, stiu). Dupa concediul din vara cand l-am lasat la cineva, l-am adus acasa cu tot cu vasul de apa pe care l-a avut dincolo. Din ala bea fara probleme, e din plastic. Tipa care l-a tinut spune ca pisicilor nu le plac vasele lucioase in care isi pot vedea reflexia. Asa o fi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Asta mic al meu e doar mofturos. 

I-am schimbat complet macarea. Aseara a primit o noua mancare umeda pe care i-am taiat-o cubulete si i-am servit-o pe o farfurie normala de-a noastra. A mancat tot, dar nu din farfurie. Farfuria doar a lins-o la urma. Si-a luat cubuletele si le-a servit de pe gresie.

Azi i-am cumparat si o mancare uscata mai speciala. I-a placut si a mancat chiar din acea farfurie. 

Sper sa fie o fita de moment si sa nu se obisnuiasca cu mancaruri din astea fine ca ma costa o caruta de bani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun ca domnisorul meu s-a imbaiat in vasul cu apa de baut.

Tare haios era el acolo, cum isi baga labutele pe rand in apa. La sfarsit era ud leoarca si el, dar si in jurul lui.

Cred ca a facut asta pentru ca eu am refuzat in ultimele 2 zile sa-i mai dau drumul la robinetul de la chiuveta de la baie sa se joaca acolo. M-am gandit ca daca e racit sa nu raceasca mai tare.

 

Stiu ca nu e bine sa le intre apa in urechi la pisici dar nu stiu de ce. Are cineva o explicatie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianda , dacă domnișorul are gusturi fine și scumpe, ma tem ca va trebui sa i le satisfaci! Doar un singur flăcău are mama, nu? La noi așa e, deși eu am doi flăcăi ! [:-)))]

 

N-am știu ca nu trebuie sa le între apa in ureche. Și al meu vine cu mine la chiuveta, dar trebuie sa ii combin apa rece cu apa calda, nu ii place numai rece. Și ii place sa se spele de acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mianda  [:-)))]  si pisini meu a mancat la inceput din bol,plastic albastru  [clo] .apoi dupa cateva luni,de pe gresie  [batcap]

 

am ajuns si eu la el.niciodata n-a fost mai fericit ca ma vede  [il] o ora a stat numai in sufletul meu,la propriu.si am profitat si l-am inalbit  [:D]

 

acum doarme pe mine.as vrea sa merg la culcare,in alta camera.da mai stau cu el  [il]

 

o sa descarc niste poze in laptop zilele astea.sa-mi ziceti cum sa pun poze aici  [batcap]

 

L.E. al meu fuge de apa ca naiba  [:D] o data i-am facut baie,dupa ce l-am luat acasa,era mic,de-aia.acu'ma bate sigur  [ph34r]  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...