Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cu dormitul i am schimbat obiceiurile. Pt ca barbatului i a revenit alergia ( de fapt n a plecat niciodata dar s a inrautatit) si pt ca motanul nostru dechide usile, am montat zavor simplu la dormitoare si.l am exilat in living. In primele nopti s a izbit in usi.a miorlait etc acum s a mai calmat. C est la vie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aveti grija cu schimbatul des al mancarii, umeda sau uscata, poate produce eczeme si naparlire excesiva.

sincer nu prea vad logica acestei afimatii. Daca schimb o mincare de buna calitate, cu alta de aceeasi calitate, de ce ar face eczeme sau napirli mai mult decit de obicei?

 

Eu am schimbat des mincarurile si nici vorba de eczeme, dar potofelul meu a cam "napirlit" de la atitea morfturi pisicesti! [:)]

 

Insa asa e Pepco, mincarea gen whiskas si felix, etc e un fel de junk food pisicesc. E foarte gusots, dar nu contine nimic bun nutritional vorbind. Cind cumpar ma uit sa aiba un procent ridicat de carne in primul rind. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Letitia, cand povesteai de pisi al tau ca doarme pe frigider, ma gandeam ca al meu niciodata nu are cum sa urce acolo. Ei...azi fix pe frigider l-am gasit cand am venit de la cumparaturi. Si ca sa-l premieze mama, cu ce crezi ca m-am intors de la supermarket? Cu 2 pliculete de Felix. L-am dus ma McDonalds, cum s-ar zice.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu credddd....oua pt mieunatoareee  [:-)))] 

Am recuperat ieri, pe la 5, mieunatoarea sterilizata....off, mi-a rupt nervii....foarte speriata am adus-o, n-a vrut nimic....nici s-o alint, nici apa, nici sa stea linistita, era extrem de agitata...am tinut-o izolata pana la o bucata de noapte cand a inceput sa zgarie usa ca vrea afara din camera respectiva. Cand am deschis usa, a zbugit-o...nu stiu unde s-a ascuns.  Dimineata am gasit-o in camera mea, se uita la mine. M-am ridicat sa ma duc sa le dau de mancare, iar a fugit....a revenit la castronelul cu mancare, a mancat, a baut apa...dar  era asa, in stare de alerta. Eu m-am asezat cu cafeaua in pat, a venit in camera, se uita la mine....I-am facut semn sa vina langa mine, a fugit iar. A revenit dupa cateva minute, am lasat-o in pace....mi-am vazut de cafea. N-a trecut mult si s-a instalat langa mine....s-a pus ca stampila si a inceput sa toarca, iar eu s-o mangai, bineinteles. Am rezistat eu vreo 20 minute si mi-am chemat ajutoare, pe ficiormiu....care mi-a preluat locul de mangaietor. Deci treaba-i buna...doar taietura cam mare ca erau incalcite intestinele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce a fost greu a trecut. Are nevoie acum de alinare, probabil are dureri. Ce crezi, eu nu l-am tinut pe al meu jumate de zi in brate? Ba l-am tinut, ca si el a stat pe pieptul meu cand am fost bolnava... [:D]

Bine ca a inceput sa bea apa si sa manance.

 

Serios, oua pentru pisici? E cu surprize? Are un soricel inauntru?  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...