Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Femeile insarcinate trebuie sa fie foarte atente daca au colocatar o pisica. Trebuie sa evite orice contact cu litiera.

Nu as tine un nou nascut cu pisica in casa. Mi ar fi frica sa nu se instaleze peste el in patut, chiar daca de fapt pisicile nu fac asta.

Stiu ca e 90% paranoia. Familiile ce au deja un copil si pisica, si vine al doilea copil, nu cred ca dau afara pisica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de a avea pisica m=as fi repezit ca spun ca nici intr-un caz pisica pe linga bebelus!!!  [:)]  Acum avind pisica n-as avea nici o problema sa ii tin pe amindoi (defapt cred ca as da bebelusul dupa 2 nopti nedormite - glumesc evident [:)]  [:)] ). Pisica nici intr-un caz nu s-ar aseza pe bebe, iar alte probleme nu vad. E drept ca al meu mitz nu lasa mult par. Nu stiu, e la latitudinea fiecaruia. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat sa ma plang.

M-a suparat individul mic. Mi-a ros cablul de alimentare da la laptopul nou nout. Asta noapte l-a dat gata. Asta in conditiile in care pana acum nu s-a atins de asa ceva.

 

Pisicile voastre cuminti ce mai fac?

 

 

PS:

Acum l-am probat si functioneaza, desi se vede partea metalica din interior.

Sotul a descoperit si el ca i-a ros castile, dar ale lui nu mai functioneaza... [fri] 

Un obraznic! Astept sa se trezeasca sa-l cert. [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi continuam sa dormim cu usile incuiate cu zavor. Zici ca e o fiara ceva...Azi dimineata am iesit la baie si am gasit proptite in usa: jucarii, o cutie de vopsea de par, o punga de rice cakes. N a stricat decat cutia de la vopsea, o roade cu dintii. Are viata nocturna, de aia nici nu l mai acceptam in dormitoare.

 

Ziua doarme de rupe, cand e treaz e cuminte si dragastos si are si viata sociala: iese pe hol si se intalneste cu motanul dintr un apartament alaturat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...