Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

Chiar ma intrebam cu de stau pisicile la tuns? Al meu nu ar sta in veci. Cu greu reusim sa ii punem solutia aia anti pureci la ceafa, doamne ce tragedie, nu mai "vorbeste" cu noi o ora dupa ce reusit sa il ungem. 

 

Da Lili, am vazut diferenta intre a sta in mediul lui si a fi trimis in deplasasare. Clar mult mai fericit acasa, chiar daca noi nu sintem in zona. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Arual, domnisorica ta sta in jardiniera cu pamant? [:-)))]

Jardiniera este locul ei favorit din casa.Mai tragic a fost cand am ajuns acasa si in sufragerie erau numai bulgari de pământ.Nu stiu cum i-a cărat din balcon in sufragerie.Si pe parchet sa cunostea ca a jucat fotbal cu bulgarii de pământ...Cand am plecat dimineata de acasa i-am spus soțului sa închidă usa la balcon...si nu a vrut...cand am gasit pământul în sufragerie l-am sunat si i-am spus sa se grăbească să ajungă acasă.. .ca are de dat cu aspiratorul :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as vrea sa o tund cand va veni bebe dar nu stiu cat de indicat este....cica nu-i mai creste la fel blanit

Eu zic ca le creste la fel, vad la ale mele sterilizate si la cea operata pe coloana....ambele au fost rase destul de mult ca si suprafata....cea mare pe coloana vreo 15/10 cm, pe abdomen cam la fel...ca a avut si cezariana...si cea mica la fel la sterilizare....s-ar vedea daca ar fi o diferenta, dar nu se vede deloc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisicute si mamici de pisicute, ce mai faceti?

 

Am intrat sa va spun ca am gasit mancarea perfecta pentru alintatul meu.

Asta este:

http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzenfutter_dose/animonda/vom_feinsten/7528

Sunt bucuroasa ca o accepta, chiar daca nu mananca prea mult la o masa. A si inceput sa se simta la cantar. Are 4,8 kg, asta dupa ce a stagnat aproape 2 luni la 4,6.

Parca s-a facut si putin mai cuminte. Nu-i mai vin asa multe idei. [:)] 

Sta toata ziua in geam si vaneaza gazulite, unele dintre ele aflandu-se pe partea gresita a geamului  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianda dar tu il cintaresti regulat? Eu dupa ce a mai crescut nu l-am mai cintarit. Doar ca merge cu mine la baie si se suie singur pe cintar, cind ma vede pe mine ca ma indrept spre el. Al meu dupa ce a facut 1 an am inceput sa ii dau mincare de pisici adulte. Nu stiu daca conteaza. Bine ca ai gasit ceva ce ii place. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianda dar tu il cintaresti regulat? Eu dupa ce a mai crescut nu l-am mai cintarit. Doar ca merge cu mine la baie si se suie singur pe cintar, cind ma vede pe mine ca ma indrept spre el. Al meu dupa ce a facut 1 an am inceput sa ii dau mincare de pisici adulte. Nu stiu daca conteaza. Bine ca ai gasit ceva ce ii place. 

Pai il cantaresc ca e mic. Are numai 8 luni, e bebelus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...