Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

Letitia sa-ti trăiască băieții.

Noi suntem in curățenie asa ca eu si pisica stam la mama.Cu această ocazie Plusica ne-a uimit cat poate sa manance. Dacă tot ma plângeam ca nu mănâncă,ca naparleste...acum si-a revenit...si ii place in deplasare.Cred ca-i place mai mult aici decât în căsuța noastră.De cand stam la ai mei o scot in curte cu hamul si este fascinata...FWj3v3X.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata pisicoaselor! Sasa noastra, mezina...pe 16 mai a implinit 1 an iar azi face 1 an de cand e in familie  [pk]

Si la noi, Blue, miauna seara...pe la 23 o apuca ...o tine 2-3 minuta dupa care se baga la somn.

la multi ani lui Sasa! E cu o zi inaintea lui Mishka si cu un an mai tinerica!

 

Acu stiu ca al meu miorlaie sa il scot afara un pic. E asa cuminte! merge, miroase pe ici, pe colo si apoi vine in casa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut gagici!

 

Mie tot foarte prost imi merge forumul, dar mai bine decit deloc, cum a fost zile in sir saptamina trecuta si inceputul acestei saptamini. 

 

La noi e zapuseala si sta sa ploua, motanul e mai tot timpul intins pe jos pe parchet, ii e cald. Voi ce mai ziceti? Ce faceti cu pisicile cind plecati in concediu? Ati aranjat deja? La mine ramine feciorul sa aiba grija, cica. Dar am backup plan, o sun pe cucoana care vine la domiciliu si hraneste si curata la pisica, in caz ca imi pierd increderea in prunc. Oricum mai e pina plecam in concediu, mai e timp de discutii si planuri. Pruncul incepe examenele saptamina viitoare, la asta ne concentram acum.

 

Mianda fetita ta e in ultimul an la liceu sau a terminat?

 

Poate mai puneti si voi poze cind aveti chef.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna si de la mine!

Noi suntem bine. Ne bucuram de soare impreuna cu animalele din dotare.

Pisicul meu sta toata ziua la geam si pandeste fluturii si bondarii ce-mi viziteaza florile. E foarte incantat!

 

Da Letitia, fii-mea tocmai ce a terminat cu liceul. E in perioada examenelor acum. Mai are doua examene orale si gata. Pe 15 iunile primeste nota finala la bac. Spera sa fie cat mai mare sa intre acolo unde isi doreste. Daca nu, vrea acelasi lucru dar in Olanda.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...