Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

Letitia de care Royal canin ii dai? Cat mananca pisicul tau de-ti este frica sa nu se ingrase? Al meu mananca extraordinar de putin, nici nu-mi pot explica cum de a crescut atat de repede  [:)] . Am citit ca abia la 2 ani ajunge la greutatea adulta. Mai are de crescut putin, dar sper totusi ca n-o ajunge chiar la 8 kg.

Am vazut ca La royal canin au mancare usacata exact pentru rasa pisoiului meu. Voi incerca sa vad daca-i place. 

maninca un pliculet de mincare umeda pe zi si mincare uscata in jur de 70g/zi. Nu totdeauna maninca tot. Mi-e frica preventiv sa nu se ingrase, nu din cauza ca maninca mult, ca e foarte mofturos.

Asa e, exista Royal canin pentru British.

 

Al meu asta maninca momentan, pina se va plictisi,

post-16401-0-23071600-1535032205_thumb.jpg

post-16401-0-73277300-1535032215_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Letitia, mancare uscata voiam sa stiu de care-i dai ca am vazut ca este separata pentru ghemotoacele de par, separata pentru sanatatea orala si alt tip pentru blanita. Am vrut sa comand si eu dar am fost pusa in dificultate. Ceea ce-i dau eu acum are toate trei chestiile la un loc.

Al meu mananca tare putin, o conserva de ton de 70 de grame si cam 20g de mancare uscata. In schimb, a mancat foarte mult cand am fost noi in concediu si in saptamana imediat urmatoare. Cred ca a mancat de stres.

 

Multumesc de intrebare, Tabby e bine si la fel de dragalas chiar daca a crescut. In ultimul timp o sufoca pe fii-mea. Numai la ea in camera vrea. Parc-ar sti ca e pe punctul de a pleca de acasa si vrea sa petreaca cat mai mult timp cu ea.

In restul timpului vaneaza gaze si gazulite.  [:)]

Pun poze, dar sa ma dumiresc intai ce-am facut cu setarile laptopului ca e ceva ce nu-mi da voie... [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...