Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

da-da, am si eu pisica - bella, n-am momentan la indemana niste poze reusite cu ea, ca mi-am facut curat in telefon si am sters multe poze.

daca reusesc s-o prind intr-o pozitie fotogenica, revin maine-poimaine cu poze.

partea proasta este ca blanita ei este de culoare deschisa, oarecum asortata cu nuantele din "living room" si ori de cate ori ii fac poze, daca o prind cu ochii inchisi, se cam confunda ba cu covorul, ba cu parchetul, ba cu canapeaua :-)))).

 

Nu ne-ai mai prezentat-o pe Bella...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Letitia, tu-i tai gherutele mieunatorului? Cum de rezista canapeaua voastra?

 

Canapeaua mea e din plusch si tot trebuie s-o protejez  cu patura. Cum prinde un colt liber, cum isi ascute ghearele acolo.

Are o multime de locuri amenajate pentru activitatea asta, dar tot colturile saltelelor si ale canapelei sunt mai interesante. 

Va las o poza recenta cu "stapanul" nostru  [:)]

 

post-41981-0-44442300-1537635555_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, tu-i tai gherutele mieunatorului? Cum de rezista canapeaua voastra?

 

Canapeaua mea e din plusch si tot trebuie s-o protejez  cu patura. Cum prinde un colt liber, cum isi ascute ghearele acolo.

 

Ii tai unghiile cind și cind, ca nu ii place. Nu știu nici eu cum de au scăpat canapelele, my pride and joy pina sa iau pisicul - căci el e acum my pride and joy !  [:)]  [:)] . Ca scaunele de la bucatarie sint toate 4 “aranjate” de domnul. Din fericire nu se vede la prima vedere, iar de cind i-am cumpărat cartonul ăla pe care tot îl scărpina, parca nu mai e așa tentat sa zgârie scaunele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar a evedat mitza asta rea! Mi-a dat barbatul telefon plingind ca nu il gaseste desi il cauta de o ora jumate! Am avut pe unul sa verifice boilerul si boul a deschis usa la camera unde era pisica. Apoi a iesit pe usa din spate si pisica o data cu el. In final l-am gasit in gradina unui vecin, isi facuse si un nou prieten, o pisica neagra. Cind l-a vazut pe barbat s-a facut ca nu-l cunoaste si de-abia l=a adus in casa! Am zis ca alta data nici nu-l mai caut. Daca vrea sa vina inapoi foarte bine, daca nu, sa fie sanatos! Ungrateful cat! [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...