Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Al meu doarme in galagie, numai de dragul nostru, ii place sa stea cu noi. Numai la prinz (in weekend) se retrage la intuneric, undeva intr-un sertar. Seara ma distreaza cind sta cu labuta la ochi, ca-l deranjeaza lumina, asa ca in poza Miandei.

O, nu! Si-al tau doarme prin sertare? [:-)))]

Da, sunt tare simpatici cand stau cu labutele la ochi. De aia l-am si pozat, ca-mi era tare drag.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, mianda, trei bucati avem : Kyra, o lady, albastru de rusia, Tom (cel mai alb si pufos) si Kuky, cel mai mic si mai obraznic. Aseara Kuky  l-a supravegheat pe Rares sa isi faca tema bine la matematica. Iar Tom, dupa ce s-a incalzit dormind pe pervaz, deasupra caloriferului, s-a racorit dormind pe parchet (si da, doarme oriunde, oricat de zgomot sau lumina ar fi. Numai aspiratorul il sperie). 

post-8889-0-09906100-1542958284_thumb.jpg

post-8889-0-21576900-1542958361_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Kuky e dragut foc. Ce belferi sunt cei doi, greu o mai duc.

 

Motanul nostru a devenit obraznic in ultimul timp, se urca pe masa, ceea ce nu facea pana acum iar odata a "linchit" , cum spunea bunica mea, din cutia de smantana uitata fara capac. I or fi trebuind lactate, o dieta mai variata? O sa i dau lapte din ala pt pisici, cand era mai mic ii ofeream cate un castronel cu lapte, dar nu l bea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...