Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

 

Din pacate stam cu usa închisă sufragerie...pt ca Minnie se urca in el, se luptă cu globurile...face dezastru.

Azi dimineata am pus perdea si draperie in sufragerie si am iesit 10 min sa alaptez fata..cand m-am intors perdeaua era ruptă  ... imi vine sa arunc pisica pe geam .Perdea noua ...rupta in 10 minute...nu mai pot de nervi   

 

Nu te supara pe pisicuta  [flo2] , poate are si ea nevoie de mai multa atentie? Are pom unde sa se catere? Unele pisicute sint mai nazdravane, a mea se joaca uneori cu perdeaua din baie dar fara sa se catere pe ea, cred ca ii place cum fasie  [soricel]

 

Ai incercat cu un laser point , s o pui sa alerge dupa el? Mai consuma din energie  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 3 weeks later...

La multi ani, pisici si pisicute!

N-am mai intrat de mult pe la acest subiect, iar acum vin sa va povestesc cum n-am avut noi brad anul asta...

E primul an fara brad de cand ma stiu!

Am lasat sa facem bradul in seara de 24, gandindu-ne ca daca Tabby e oraznicut, il desfacem dupa 2,3 zile. Dar toata treaba a tinut maxim 30 de minute. Nici nu l-am mai impodobit, l-am scos doar din cutie si l-am montat pe pozitie. In alea 30 de minute cred ca s-a urcat pana in varf si inapoi de 30 de ori, iar noi nu ne reveneam din soc. Parca era bagat in priza. [batcap]  Dupa ce am strans bradul s-a asezat pe cutie sa se odihneasca.  [:-)))]

 

La voi cum a fost? Cum ati pazit bradul de matele cataratoare?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianda  [:-)))] !  E primul lui brad? Noua ne-a distrus bradul de plastic, asa ca luam brad adevarat, daca se rupe oricum il aruncam. Insa cel putin anul asta s-a suit doar pe primele crengi si asta a fost tot. Nici macar nu a mai dat jos globuile de pe rindul de jos. Se vede ca a mai crescut! [:)]

Nu e primul. L-a prins si pe cel de anul trecut, l-a escaladat si pe ala, dar era mai mic si l-a tinut. Acum la cat e de lung si cat e de greu, slabe sanse.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...