Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A noastră tot așa, ne trezește dimineața, are chef de joacă pe la 4-5. Joaca ei preferată e să facă aport. Ne aduce jucărerele ei, noi le aruncăm și ea le aduce înapoi. Bineînțeles că dimineața la 5 o vedem cu jucărelele în gură, le aduce în pat să ne jucăm  [batcap] .

[:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Smokey al nostru e cuminte, doarme la baiat in camera si incepe a mieuna doar daca nu ne trezim pana pe la 8.

 

Noaptea il mai apuca pandaliile si face ture prin casa, scheauna, se joaca singur, in majoritatea cazurilor nu ne trezeste.

 

Principala lui distractie e sa mi fure elasticele de par din baie si sa le roada pana le rupe, evident. De vreo cateva ori a venit la mine in pat sa mi extraga elasticul direct din par... L am usuit si de atunci nu mai face.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, și mâța noastră e înnebunită după elastice. Le fură de oriunde de prin casă, când dau cu aspiratorul totdeauna găsesc câteva sub covor sau sub pat. I-am făcut și o ”jucărie” din mai multe elastice legate unul de celălalt, sunt numai bune de lansat prin casă pentru aport :D.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...