Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum invat un pisoi sa doarma in patul lui?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 909
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Leti, si eu voiam sa intreb acelasi lucru.

Dar de dat jos cum se da?

 

Al meu sare de pe o noptiera pe dulap la fii-mea si de acolo sare pe pat.

Se cam chinuie si nu-i iese tot timpul. Suspectez ca se loveste la coltul noptierei atunci cand cade deoarece in mai multe randuri l-am gasit cu cucui in frunte. Tot zic ca se invata minte si nu se mai duce, dar probabil tentatia e prea mare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

post-266255-0-12572100-1576615196_thumb.jpg

Iubesc subiectul! Si pisicile. Am adoptat doi motanei, pe al doilea pentru primul, sa nu se plictiseasca, cit e ziua de lunga sintem plecati si mi se rupea sufletul sa ramina singur asa mititel.  Iar unul din ei e gri, cred ca de aia m-a prins intr-atit subiectul. Am avut emotii cind l-am adus pe al doilea, am sperat  sa se accepte cu usurinta, si am reusit fara mare efort, i-am introdus prin joaca. Au hisit ei o zi doua, dar a treia zi deja erau parteneri de hirjoneala. Motaneii astia doi acum se iubesc, sper sa ramina asa si cind intra in perioada adulta. Sint in permanenta impreuna si in aceeasi incapere cu mine. Pe cel gri il mai inchidem din greseala in garaj, prin dulapuri, tot felul de incaperi, dar imediat realizez ca iar a ramas sechestrat pe undeva, daca numai unul e in raza mea vizuala. Am hotarit sa ii tin numai in casa, mereu am stat cu emotii cu perechea precedenta de motanei pe care i-am lasat afara.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sint adorabili! Ma bucur ca se înțeleg. Eu nu as îndrăzni sa mai aduc unul. Printul meu nu cred ca ar împarți regatul cu altcineva,

 

attachicon.gifmoculene1.jpg

Iubesc subiectul! Si pisicile. Am adoptat doi motanei, pe al doilea pentru primul, sa nu se plictiseasca, cit e ziua de lunga sintem plecati si mi se rupea sufletul sa ramina singur asa mititel.  Iar unul din ei e gri, cred ca de aia m-a prins intr-atit subiectul. Am avut emotii cind l-am adus pe al doilea, am sperat  sa se accepte cu usurinta, si am reusit fara mare efort, i-am introdus prin joaca. Au hisit ei o zi doua, dar a treia zi deja erau parteneri de hirjoneala. Motaneii astia doi acum se iubesc, sper sa ramina asa si cind intra in perioada adulta. Sint in permanenta impreuna si in aceeasi incapere cu mine. Pe cel gri il mai inchidem din greseala in garaj, prin dulapuri, tot felul de incaperi, dar imediat realizez ca iar a ramas sechestrat pe undeva, daca numai unul e in raza mea vizuala. Am hotarit sa ii tin numai in casa, mereu am stat cu emotii cu perechea precedenta de motanei pe care i-am lasat afara.

 

Sint adorabili! Ma bucur ca se înțeleg. Eu nu as îndrăzni sa mai aduc unul. Printul meu nu cred ca ar împarți regatul cu altcineva,

post-16401-0-86562300-1576620862_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...