Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

Mianna  [:D] eu stiu ce fac la anul si in septembrie, vacantele pt anul viitor sunt toate programate, rezervarile deja facute [ph34r]

mda, fain asa. de asta ziceam ca va invidiez [:)]

 

la mine suna cam asa: voi avea anul viitor 3 intalniri pe proiectele noi. una trebuia sa fie in ianuarie, s-a amanat pentru februarie, si s-ar putea sa se amane si mai mult. inca nu stiu datele. celelalte doua sunt in martie si in mai - nu stie nimeni sa ne zica exact cand [fri]

 

cunostinta noastra comuna, pasionata mai nou de folk, m-a bazait sa fac rezervari pentru doua concerte saptamana asta: unul a fost aseara, celalalt va fi maine seara. le-am facut. vineri ea m-a anuntat ca pleaca in Spania la Sevilla (deplasare pe un proiect) de marti (adica de ieri) pana vineri. deci pa concerte (pentru ea, ca eu am fost si aseara, si merg si maine [:)] )

 

cam asa e la noi cu planurile de viitor [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mulțumesc Mianna, Ioana și Daniela Pt urări.  [flo2]  Știu ca in fiecare an spun la fel, nu îmi vine sa cred ca fata mea are 21 de ani, nu am cuvinte sa descriu sentimentele, Pt ca îmi stau in gât, ca un nod...

 

Mersi Anja, ma bucur ca ti-a plăcut poza, am văzut la comentarii ca nu ești singura :). 

 

Sunt foarte foarte prinsă zilele astea, cred ca am mai zis. 

 

Numai bine! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...