Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mvai, Mihaela, 21 de ani! Nu imi vine sa cred. Parca mai ieri era  in anii terminali si povesteai cu drag despre planurile ei de viitor.

Apoi a urmat parada de sfarsit de liceu! Ce emotii, ce emotionant!

La multi ani, Diana! fie ca pasii sa te poarte usor spre orice iti doresti!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Eu am scapat usor la cadourile pt Craciun: alor mei le-am trimis bani, Marcia si-a comandat o geaca, iar lui Marco ii iau o sticla de vin...acum ma gandesc ce cadou sa-mi fac mie, pt ziua mea si Craciun  [:D]

 

Bradul il fac cat de repede posibil, sper sa aduca la ferma de langa noi la inceputul lui decembrie...o sa iau unul mic, asta pt ca pe 27 dec plecam.

 

Voi face si anul asta voluntariat, 2 zile...una e saptamana viitoare, sambata (o activitate pt copii, cu diverse activitati, la cinematograful din mall-ul unde avem birourile)...si cealalta peste 2 saptamani, duminica (cursa de anul nou se cheama- se tine in Zurich , iar eu voi ajuta in restaurant).

 

In rest nimic deosebit, astept sa vina weekend-ul  [:D] mai sunt 4 saptamani pana la Craciun.

 

O zi cu soare sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna, nu am scris si pana azi am uitat ce a zis. Men in Black nu e un film pe care imi doream sa il vada, dar ea a tras cu ochiul din camera de joaca. 

 

Aseara dupa scoala am stat cu fetele la un atelier de facut decoratiuni de Craciun, organizat in scoala. Copiii s-au jucat si parintii au mesterit. A fost fain dar Julia nu-si gasea starea, cred ca era obosita si o deranja agitatia celor mari. Pana la urma a gasit un gogoloi de blu tack cu care s-a jucat pe post de plastilina [;)].

 

Abia astept weekendul. Ma oboseste rau intunericul asta de afara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...