Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, da, tare trist (o chema Ioana)...vorbeam cu Marcia mai devreme pe whatsapp si imi spunea ca nu intelege de ce a facut asta, pt ca mai avea asa de multi ani in fata...i-am spus ca e ft important sa vorbesti cu cineva cand ai probleme...ea oricum stie lucrul asta, cand e ceva vine la mine sau vorbeste cu mama.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha Daniela, chiloțeii lui Moș Crăciun? :)

 

ella foarte trist oricând se sinucide cineva, indiferent câți ani avea. Nu ajuta mereu numai sa discuți cu cineva...cei care vor sa se sinucidă nici nu vor sa vb...sunt imediat doi ani de când s-a sinucis colegul meu. Părea foarte Ok, fără probleme, pe “val” cu se zice, deși avusese antecedente de sinucidere. Când a vrut, a făcut-o fără sa vb cu cineva. E foarte parșivă depresia, foarte...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

God kväll! Azi am fost cam ocupata si iritata la serv, chestii de comunicare si bani care mi-au mancat sufletu' :))) La noi deja au pus-o de Craciun [alcool] , au pus brazi peste tot si suna colindele in toata firma. Am vazut ca pregateau pt luni dim mese cu peppakakor si lussekatter 

Asa ca m-a luat feelingu' si cred ca weekendul viitor pun si eu decoratiile.. Am niste stelute negre, asa frumoase...Le atarn de sus de la etaj si coboara pana la masa.

Miha, ti-ai schimbat designul la cel de Craciun?

Rox, ti-ai luat coroniat de advent`? eu nu am luat-o.

Amina, tu ce faci cu bradul? Doar il scuturi de praf? Sau il muti in alta parte a camerei:?)))

 

 

Copiii ma chinuie cu intrebari despre ce le cumpar de Craciun. Le-am luat deja ceasuri Swiss Army, dar nu vreau sa le spun. Asa ca ii necajesc si le spun ca le iau sosete si chiloti :)) sunt ff indignati.

Deja au ramas fara cadouri de Mos Nicolae, ca atata m-au batut la cap sa le vada ca am cedat... asa ca le pun doar niste globulete in pantofi.

Voi ce luati la copii din astia mai adolescenti?

 

Ella, ce trista poveste cu copila! Cat de grea si inselatoare poate fi depresia.

Si tot Ella, iti iese frageda caprioara?

 

Mada, sper sa-i treaca julitura repede, mandrei. Gandind retrospectiv, cred ca sunt mama cam incostienta. Adica nu m--as fi speriat chiar asa. Acu' cativa ani, cand copilu' m-a sunat sa imi spuna ca a cazut cu fata de asfalt si poate si-a stricat dintele din fata, i-am zis sa se duca singur la dentist, ca eu sunt in mtg:)))). (Totusi l-am intrebat inainte, daca se simte ok :)))) Copilul s-a dus la un alt dentist, nu la cel la care eram arondati, si care era la 100m de locul cazaturii, dar oricum s-a descurcat:)) Insa nici dentistul nu prea avea ce sa-i faca, i-a zis sa urmareasca daca se innegreste si incepe sa se miste. Mai mult a fost ca sa beneficiem de asigurare, daca era cazul....

 

Daniela, mi-a placut chilloteii lui Mos:)))

Viv, zic si eu ca si Black, ce mi-ai facut cu feliile alea de paine.....

Ioana, da lasagna ca la Anja?Sau Carbonarra ca la mine, sau mancare asiatica tot ca la mine? Toate astea sunt gat ain cel mult 20 de min ....Nu v-am dat retetele?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi inscriu si eu seniorul in cursa pentru castigarea premiului “ julitura zilei”, dar macar a fost pentru o cauza nobila.

A fost azi cu clasa la patinoar, in functie de cate tururi de pista au facut au castigat de la “sponsori” ( familie, prieteni, vecini) bani pentru Kenya. In afara de donatii s-a ales cu barbia si genunchii juliti.

Mi-a povestit ca un copil de la o alta scoala a plecat cu capul spart.  [fal]

Cum e “mare sportiv” a reusit doar 10 tururi de pista, au scapat ieftin “sponsorii”.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara...m-am mai calmat dar tot nu pot intelege cata lipsa de responsabilitate au cei care ar trebui sa ne ghideze copiii in invatare.......

Ma rog se pare ca pe undeva am gresit eu transmitand universului semnale negative...am fost  rea saptamana sta....am fost asa cum nu mai sunt de cel putin doi ani....si am primit semnal inapoi.....a trecut gata.Azi a fost ultima belea care cu ajutorul lui D-zeu se rezolva luni...si s-a terminat cu erorile mele.Mi-a fost si rau tare cu sinuzita asta..de doua saptamani ma chinuie...azi sunt bine....duminica avem o petrecere la job si o sa socializam....toate trec trebuie sa gandim numai de bine....

Maine merg la shopping ne luam geci si alte cizme si blzite..le-am ochit deja azi inca sunt epuizata si ma simt slabita.....si ma dor sinusurile inca

Nu pricep....probabil au fost multe energii negative in jurul meu si m-au bulversat....

 

 

Anja...eu am un antecedent urat si inca nu m-am vindecat de soc in totalitate...undeva exista inca ceva.....fetele de pe aici stiu despre ce e vorba.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...