Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

 

 

Noi avem shredder, nemobil ce-i drept, dar il putem face mobil oricand la cerererea clientului, sau ramane fix si dam si o cafeea.

 

Da clientul o cafea daca se ofera proprietarul sa toace marunt-marunt inca o lada de metal plina de documente, ca asta mai am la birou (task amanat pe saptamana viitoare)  [:)]

 

Colegii de la birou fac asta in timpul zilei (n-am cum, cu atatea proiecte pe capul meu oricum in ultimele doua saptamani am lucrat mai mult de 10 ore/zi), seara (sorry, am alte planuri - am ajuns sa apreciez o seara in care stau acasa) sau in week-end (sorry again, week-end-urile sunt pentru mine, chiar am nevoie de ele).

 

Apropo de activitati de week-end, am apucat sa dau cu aspiratorul, sa mut in sfarsit ghetele si cizmele in pantofar (pana acum aveam sandalele acolo  [:I]  ) si sa fac ordine intre maruntisurile aduse de la birou. In sfarsit arata si casa mea (oarecum) decent  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am facut carnea de caprioara, miroase asa de bine in casa  [fri]

 

Am terminat si cu decoratul...cand am inceput, ningea cu fulgi mari, ca in povesti...apoi ninsoare s-a transformat in mazariche..acum s-a oprit...astept sa fac si bradul, sa vedem cand aduc cei de la ferma de langa noi...sper cat mai devreme, ca sa profitam cat mai mult de el.

 

Ma dispera praful, parca l-am fabrica  [zirea] am vazut acum ceva timp un reportaj, fara praf cica nu ar exista viata...interesant.

 

Vineri seara am vazut un documentar interesant despre Boris Becker...a tinut 2 ore, e facut de elvetieni....cheia succesului a fost Ion Tiriac..daca nu-l avea pe el ca manager, nu se stie daca ajungea unde a ajuns...in documentar a aparut si Tiriac si primul lui antrenor, roman de origine germana...datorita lui a ajuns Tiriac sa fie managerul lui Boris...au aratat printre altele si colectia de masini de lux a lui Tiriac  [fal]

Ieri intr-un ziar elvetian a aparut povestea unei tinere romance, care a fost sechestrata timp de 10 ani in Italia...la 19 ani a plecat in Italia, sa aiba grija de o batrana..dupa ce batrana a murit, fiul ei a inchis-o in pivnita casei, si o maltrata si o viola...el avea 42 de ani atunci...din viol au rezultat si 2 copii, acum au 9 si 3 ani...la un control rutier, politistilor li s-a parut ciudat comportamentul copiilor..asa au facut perchezitie si au descoperit ce se intampla..animalul, ca altfel nu-i pot spune, ii punea si pe copii sa-si maltrateze mama.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, buna seara,

 

Ne-am intors de la Targull de carte. Incredibil cata lume a putut fii acolo, nu aveai loc sa arunci un ac. Asa mi-a placut! Am cumparat vreo 5 carti, multe din cele pe care si le-a dorit CCS le aveam deja.

Si ce mandra ma simteam eu cand spuneam pe asta o am, si pe asta o am, asta-i foarte buna...

Asta mi-a recomandat-o nu stiu ce prietena, pe asta mi-a facut-o cadou Mianna...

Am stat acolo in jur de 5 ore, nu stiu cand a trecut timpul.

 

Va las o poza, dar este de la sfarsit cand se mai subtiase lumea.

 

post-3916-0-65948300-1511716461_thumb.jpg

 

==

 

Acuma CCS este la manifestatie. Bravo!!!!!!!!!!!!! Jos legile justitiei!!!!!!!!!!! Jos Dragnea si Tariceanu!!!!!!!!!!!

Sufaaaar ca nu pot merge. [:(]

Dar ma uit la televizor. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, unii viziteaza targuri de carte, participa la manifestatii si eventuri....altii carpesc sosete (eu).

Plus gatit, incarcat si intins doua masini de rufe, un pic de curatenie (aspirat). Baietii umbla brambura pe la mall. I-am avizat sa-mi aduca bere rosie sau bruna.

Apropos de carpit, e o operatie pe care o fac de 1-2 ori pe an si o urasc. La ciorapi fini nu ma complic, ii arunc (mai stiti cand se remaiau ciorapii?), dar de sosete mi-e mila sa le arunc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.

 

La noi a fost soare asa ca am stat pe afara azi. Am si mers o tura in paduricea de langa noi, unde e o alee mare si pietruita- eu cautam conuri si crengi dar nu se gasesc aici, ci in padurea mare din spatele casei.

 

Pe seara am gatit si ne/am uitat la desene. Eu as fi vrut ceva cu tema de Craciun, dar pana la urma s/a votata Epic.

 

Acum B culca fetele (o aud pe Julia protestand) si eu o sa strang prin sufragerie, ca maine vine tipa la curatenie. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...