Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

buna dimineata, O zi friguroasa, urata, cu 10 grade, ploicica si vant. Crimele nu se mai prescriu. De cand am inceput sa ma gandesc la designul casei am fotografiat multe bude, ogllinzi si calorifele lor. [:D] Nu stiu daca ati mai fost in ultimul timp prin magazine.... exista niste oglinzi bestiale cu iluminare si cu touch. Si tot asa si pentru dormitoare, dulapuri in perete. Dar mie mi-a sus domnisoara Pisica neagra pentru totdeauna, ca nu e bine sa am oglinda in dormitor. Se sttrica Feng-shui-ul.

 

La oglinzile cu iluminare cu touch vine fengșuiu și o aprinde când ti-e lumea mai draga și vrei sa fie noapte :)).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! 

 

Ieri am petrecut vreo doua ore frumoase cu Anja și a ei jumătate, am admirat casa frumoasa in care locuiesc, am vorbit despre adolescenții prezenți și absenți :). Ne-am simțit tare bine, pup de departe încă o data. 

 

Drumul pana acasa a fost ploios și apoi foarte ninsos :). A nins de numai o parte de drum, era zăpada de cam 5 cm pe jos. 

 

Acasa a nins peste noapte și dimineața i-am făcut cadou soțului sa ma transporte și pe mine la job. Sa văd cum ma rezolv la plecare, trebuie sa iau un tort de undeva ca nu apuc sa îl fac azi. 

 

Acum un an eram la Machu Picchu... 

 

o zi frumoasa! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voiam sa intru si eu sa scriu ca am avut ieri musafiri de vaza si ca ne-am simtit extraordinar, dar mi-a luat-o Miha inainte! Mi-a placut mult, mult donsoara adolescenta! Va pup! (Habar nu am avut ca e ziua lui Ovidiu! La multi ani!)

 

Cum sa nu avem voie cu oglizi in dormitor???? Pai pe unde mai intra visele, care mai de care... [fri]

Si copchii meu au liber azi. I-am lasat sa faca in plus la mate, sa repete la pian si sa citeasca pt romana, au de prezentat o carte. Sa-i vad cat de seriosi sunt:)))

 

Si, vreau sambata sa imi scot sotu' la concert de Christmas Jazz!

 

Sanatate Daniela si Blanosu!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata pe fuga mare. Nu am auzit ceasul ca dormeam cu fetele ptr ca Julia se trezise pe la 5, si am zis ca eu la ore de-astea inumane nu ma scol, asa ca m/am culcusit langa ea si se pare ca am efect soporific. Si m-am trezit ca o garofita tarzie la 7 juma, adica aproape cu o ora mai tarziu decat trebuia. Si evident am prins si ambuteiaj pe autostrada. Acu’s in tren spre munca si de la 10 na duc la munca voluntara intr-un parc si ploua de numai:

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...