Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

Modelul e fain, dar albe nu sunt pt mine..eu pt rochite am cizme elastice, negre, 3 perechi...cizme normale am doar o pereche din piele, maro, dar le port o data pe an...asa ca ghetute scrie pe mine  [:D] am vreo 10 perechi...spre job ma incalt cu ghete comode, care sa nu ma incurce la condus, iar la job am ghete elegante...asa si cu pantofii, am vreo 5 perechi la job  [ph34r]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mada, daca le faci pe un model special nu se pot returna, scrie acolo. ca-s facute la comanda. dar suna-i in prealabil, fata aia este super draguta. ii poti si trimite masuratorile talpii - ei de fapt asa recomanda - si te sfatuieste ce si cum.

incaltarile sunt de super calitate - primele pe care le am le-am luat pur si simplu in orb si mi s-au potrivit absolut turnate.

 

Mianna, ei au un depozit, daca suni si te duci poti proba ce au acolo si te poti ghida dupa masuratori.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ft faine incaltari au....eu am piciorul subtire si port 35...e dificil sa iau ceva fara sa probez...la botine (despre ele era vorba, nu ghete....dar eu am tradus din germana si nu exista decat ghete) pot lua si 36, depinde de model...am cateva perechi facute in Romania...aici lumea traieste pe picior mare, gasesti incaltari pt femei si nr.43  [:D] 35 se gaseste insa ft rar...iar cele mai cautate sunt 38.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Faine incaltari pe situl ala. Eu am mai luat de la Giulio de pe site, acum cred ca au si magazin. Pe aici am vazut anul asta ca se poatte ghete rosii si ghete brodate. Recunosc ca tare rau ma impac cu tocurile mai mari de 7-8cm. Inainte ma cocotam pe tocuri de 10-12 fara sa clipesc acum insa e o combinatie de lene si dureri de picioare. 

 

Faine cizmele albe cu toc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, si eu am 36 la picior la cele mai ulte incaltari... prin extensie 35 sau 37 la calapoduri decalate... Nici eu nu gasesc f usor. 

 

Incaltaminte pe neprobate, adica online, nu iau niciodata. Ma stiu cand merg in magazine cum iau si probez diverse perechi, cu calapoduri diferite, chiar daca sunt aceleasi numere, unele nu imi vine deloc bine, nu ma simt bine in ei. Se intampla sa probez si 5-6 perechi... va dati seama ce ar insemna asta la cumparaturi online? Retur-plata transport-primit alta pereche-retur-plata transport si tot asa vreo 5 cicluri din astea.

 

As cumpara online, daca este pretul mai mic, numai in conditiile in care acea incaltaminte exista si fizic si o pot proba inainte. Atunci da, as proba, retin numarul si il comand... Dar pana acum nu am facut asa, ce am gasit online nu am gasit si offline....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...