Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am uitat complet de calendarele de advent [zirea]  asa ca azi i-am luat copilei unul cu dulciuri si unul cu cosmetice...si pt noi unul cu sticle de bere  [:D] e bere produsa aici.

 

I-am mai luat Marciei si geaca, de la New Yorker (ne-am uitat pe internet aseara si ea si-a ales-o)..pt mine am luat o pijama, cu Winnie the Pooh  [ph34r] am mai luat un tricou pt Marco si o salopeta pt Marcia (se poate purta ca pijama sau salopeta); le pun sub pom pt ei...si gata, am terminat cu cheltuielile pt sarbatori  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor....Azi a plouat la noi mocaneste..exact cand se pregateau e defilare militarii....azi am stat in casa.Eva s a jucat cu o prietena acum astept sa vina parintii ei sa o ia.Se anunta cod galben de ninsoare si nu inteleg ce treaba are al meu cu codul de trebuie sa mearga la job.nu pricep.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox  [:D] e prima oara cand vad asa un calendar...am fost in dilema daca sa iau sau nu, dar pana la urma am zis da...e inca in masina la mine, tb sa-l aduca Marco atunci cand vine...eu am luat doar sticla nr.1 si am bagat-o la rece.

 

Mi-a placut tare mult spectacolul de la Sibiu, m-au cuprins emotiile si plansul...acum tot pe TVR International ma uit. 

 

Pt ca ieri am fost inactiva, azi nu am putut sta locului, asa ca am facut curat in bai si in bucatarie...asa stau linistita duminica, vroiam sa fac atunci curat.

 

Maine am program de dimineata pana seara : intai la voluntariat (ma scol la 6, la 7 tb sa fiu acolo, terminam pe la 2), apoi in Germania la shopping si cina..ajungem tarziu acasa...da na, nu ma pot plange..ce-si face omul cu mana lui  [:D] continuare o stiti. 

 

O seara faina. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...