Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Laura25, pot sa mai trimit la tine un pachet?

Daca vrei, sigur! ( geaca portocalie a ajuns la fratele gemenilor, am uitat sa iti spun, i-am dus-o cand am fost la ei ultima data. hainele de fete au ajuns la doua familii, una pe care o stie soacra'mea de la biserica si una pe care o stiu eu, aici langa mine [flo2]  [flo2] ) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Daca vrei, sigur! ( geaca portocalie a ajuns la fratele gemenilor, am uitat sa iti spun, i-am dus-o cand am fost la ei ultima data. hainele de fete au ajuns la doua familii, una pe care o stie soacra'mea de la biserica si una pe care o stiu eu, aici langa mine [flo2] [flo2] )

 

Super. Ma bucur mult ca ai avut cui sa le dai. [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa ca fapt divers sa va povestesc cum am fost cu Blanosu' sa ii iau blugi de la adulti ca gata, ai de la copii erau mai rau ca pantalonii de pescar. si la Zara la adulti cel mai mic numar e 36. si il trimit eu senina cu 36 la cabina de proba. si scoate capu; timid si zice "mama... da' nu ma incap!"

ok.. ma duc iau 38, i-i dau. si "dar astia is la fel de scurti ca ceilalti!!!"

asa ca i-am luat 40. marimea 40 de la adulti. i-am zis copilu' girafa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Azi e luni  [zirea]

 

Am avut si ieri o zi plina...intai am fost la ferma, ca sa iau brad...nu era insa nimeni acasa, cred ca erau la biserica...am revenit si m-am apucat de gulas...Marcia a facut brownies in acelasi timp...a facut totul singura, eu doar am strans dupa ea...la ora 2 am plecat iar la ferma si am luat brad  [pk] e ft frumos...klein aber fein, cum spun nemtii...ii lipsea insa varful (pe care oricum il taiam), asa ca l-am luat aproape gratis...l-am facut, am impachetat si pus si cadourile sub el...gluburile sunt orange si grena....am aprins si prima lumanare a coronitei si alte lumanari...mai lipseau colindele [ph34r] 

dimineata mirosea asa de frumos in sufragerie...iar afara ningea ca in povesti.

 

Noi avem un suport din metal, cu o tepusa in mijloc...bradul are o gaura si asa il bagam in tepusa...suportul e luat tot de la ferma de unde luam brazii..iar tulpina bradului este gaurita..e un sistem ft bun, nu mai stai sa ajustezi tulpina in functie de suport....in suport pun cam 2 litri de apa la inceput..si dupa completez...si bradul tine pana in ianuarie fara probleme..noi nu avem calorifer in sufragerie, il avem intre bucatarie si sufragerie, e cat un perete.

 

Am asa un chef de munca, am intrat deja in modul de vacanta  [:D]

 

Aseara am iesit cu Marco la o bere si am discutat si de Miami...vom merge si la o ferma de aligatori (Everglades), am rezervat turul azi...pana acolo mergem si cu airboat, sunt tare curioasa cum este (cica face zgomot mult, ne tb dopuri pt urechi  [:D])...si vrem sa mai mergem la restaurante mexicane....acum tb sa vad ce putem face in Key West. 

 

O saptamana faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...