Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

Rox,cred ca sunt lucrate pentru chinezi.....patim si noi cu jeansii si altele de la diverse magazine...eu stau si ma uit la hainele pentru Eva...ii vin cele de 13-14 ani,in conditiile in care  e in standarde pentru varsta ei.136 cm si 36 kilograme ca a slabit acum...

 

Nici eu nu pricep....in acelasi timp la skinny blugi...eu imi gasesc la adolescente la unele marci....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rox,cred ca sunt lucrate pentru chinezi.....

 

 

ma indoiesc amarnic, marimile sunt europene. si sunt singurele care veneau pana acum cum trebuie. Patrick are 1.75m acum, asta e explicatia. marimile la copii se opresc la 164 cm la zara, 170cm la H&M. 

 

Eva are 137 de cm si 32 de kg si ii vin marimile adecvate varstei (adica 134-140). probabil e vorba si de conformatie. la 13-14 ani inaltimea e de 164 cm, cum nu ii sunt mari Evei tale???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Surorile mele merg amandoua maine la 2Cellos. E al doilea sau al treilea concert al lor la care merg (una din Iasi, cealalta din Constanta pleaca si se intalnesc acolo) . Si mie imi plac, dar nu atat de mult incat sa ma deplasez la Bucuresti. 

 

Mihaela_s, La multi ani cu sanatate si bucurii multe mamei tale!  [flo2]

 

Roxana, al meu m-a intrecut la papuci si m-a anuntat ca "imprumuta" salopeta de zapada de la mine, ca eu si asa nu prea ies ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici sunt haine pt copii pana la 1.82m  [ph34r] dar blugii de la copii ii sunt mici Marciei, chiar daca sunt pt 1.82m...haine nici atat, luam de la magazinele pt tineret. 

 

Masurile la blugi nu sunt la fel peste tot; Marcia are blugi si nr.34 si 36-40.

 

La haine eu am XS sau S (32-34), Marcia e la M deja (36-38)  [:D] si m-am cantarit, am 47 kg (la 1.65m), iar ea are 55 kg (la 1.75m)...face misto de mine, se uita mereu de sus..si acum ma ia ea pe mine pe sus, eu nu mai pot sa o ridic. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Roxana, al meu m-a intrecut la papuci si m-a anuntat ca "imprumuta" salopeta de zapada de la mine, ca eu si asa nu prea ies ... 

 

 

[:D] hahahaa corect. eu sunt intrecuta de mult la incaltari, la masura mea amarata... :)

 

nici nu mai am ce imprumuta. ba poate o sa imprumut in curând bocancii Evei [:D] ca i-am luat 34 in week-end.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...