Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ma indoiesc amarnic, marimile sunt europene. si sunt singurele care veneau pana acum cum trebuie. Patrick are 1.75m acum, asta e explicatia. marimile la copii se opresc la 164 cm la zara, 170cm la H&M. 

 

Eva are 137 de cm si 32 de kg si ii vin marimile adecvate varstei (adica 134-140). probabil e vorba si de conformatie. la 13-14 ani inaltimea e de 164 cm, cum nu ii sunt mari Evei tale???

 

Rox, citi ani are Patrick? William face 14 In December si nu are decit 1.65m si 44kg..., e ca o scobitoare. Greu ii gasesc haine  sa ii vina bine... toate stau ca pe gard.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

ce frig s-a lasat!! parca ar veni iarna :)

 

 

Rox, citi ani are Patrick? William face 14 In December si nu are decit 1.65m si 44kg..., e ca o scobitoare. Greu ii gasesc haine  sa ii vina bine... toate stau ca pe gard.

 

Patrick are 1.75 si vreo 58 de kg, cred? nu stiu daca a ajuns la 60, il intreb :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o dilema: pe mandrutzele slabe care se imbraca doar in colanti si blugi skinny de tot ... cu ce le imbracati iarna? Blugi skinny, dublati , mai grosi, gasesc undeva?

 

Eu nu-s mandruta slaba, dar is mereu in blugi skinny (de tot). Si iarna la fel si da, imi cam ingheata posteriorul.

Te-am ajutat tare de tot  [:-)))]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincer eu cred ca doar puturosii o duc rau.

 

Depinde de ideea fiecaruia de trai bun, altii au si alt scop in viata decat banii. Daca ai ce manca tu poti sa spui ca o duci bine insa nu e universal valabil.

Unii vor sa nu moara in trafic, altii vor sa fie vazuti ca egali chiar daca sunt tigani ori o femeie blonda, altii vor sa fie tratati bine in spitale sau sa nu fie infundati in hartii daca vor sa aiba o mica afacere.

Sau sa poata trai o viata normala daca au un handicap.

 

Romania e misto, dar nu pentru toti.

Si nu are nicio legatura cu puturosenia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt cam tematoare de asa ceva, ca e loc aglomerat, numai ‘bun’. Dadaca noastra a fost la targul de Craciun de la Bath si mi-a zis ca au pus stalpisori ca sa nu se poata intra cu masina in targ si ca erau multi politisti.

 

Am vazut si eu acum la toate adunarile si concertele ca se pun masini mari de-a curmezisul (fie autobuze, fie tramvaie sau masini mari de pompieri / jandarmi) si se blocheaza toate caile de access. Nu tin minte daca a fost mereu asa [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi cand vine mosu’ si nu fac nimic la scoala, copilul meu cel mare s-a hotarat ca i-ar sta bine cu niste febra. Zace imbufnat acasa. L-am lasat sa se joace la xbox ( are interzis in timpul saptamanii) si parca incepe sa se simta mai bine.  [:-)))] Ar trebui sa omologam acest nou “medicament”

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...