Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

M/am trezit cu chef de vorba si lipsa de chef de munca :). Presimt ca asa o sa fiu pana la Craciun. Azi fetele s-au trezit instant cand le-am amintit de mos. Patricia care stia/ intelrge deja o luasepe scari in jos, Julia fara sa stie de ce dar vazand-o pe sora-sa, era pe urmele ei. Bineinteles ca au ras rapid mosuletii de ciocolata, cam au fost pe post de mic dejun. Marion, la voi a venit mosu important acum, nu? Pot sa intreb ce a adus? Caut idei ptr baiat de 13 ani care nu prea are voie cu electronice si jocuri violente... ceva sugestii? Idem Roxana si Laura.

Ioana, ai mei au primit cate un telefon in septembrie...anticipat. Pentru fata a fost mult mai devreme decat intentionam ( adica in jur de 11ani), dar am renuntat la telefonul fix si trebuia sa pot lua legatura cu ea cand ramane singura acasa. Acum au primit cate un joc ( baiatul -“Black stories intamplari din vacanta” si fata un board game) cateva dulciuri, cate un cub 3D din lemn care se desface in bucati si inca nu am reusit sa-l imbinam si alte prostioare de imbracat.

 

De ex “Cluedo” a avut mare succes la copiii mei....iar noi ne jucam cot la cot cu ei.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ,

La multi ani tuturor sarbatoritilor!

 

Multumesc frumos de urari!

 

Am lipsit mult, dar am avut doua saptamini horor. Azi am recuperat de citit tot timpul cat am lipsit.

Am terminat ieri pe un repede inainte negocierea contractului colectiv de munca... mai am acum instructiunile cerute de sefa.

 

A venit si la noi mosul cu multe dulciuri si sosete cu teme de iarna.

 

Miha_ felicitari!

 

Monica, la multi ani cu sanatate !

 

Am admirat brazi frumosi, am vazut cateva idei de ornamente.

Bradul vrem sa-l facem si noi sambata. Si eu tot la categoria plasticos intru.

 

 

 

 

CAm atat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...