Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la bulgări pe ghetar!


Recommended Posts

Merci Marion, ma uit. Ajungem dim pe la 10. Deci sigur mergem acolo.

Editez, sa va zic ca m-am uitat la orasele sugerate de Marion. Sa stiti ca tot cam asa de scumpe sunt.

Mai cutreier sa vad ce gasesc si o astept pe Strumph sa imi raspunda.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 675
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am gasit camera dubla la 400-500 fr pt 3 nopti...mai sunt si camere cu 4 sau 6 paturi, intre 700 si 1000 fr pt camera si 3 nopti...cu mic dejun...preturile sunt ok, nu mi se par ft mari (in Londra am platit 900 fr pt 3 nopti, hotel de 4*).

 

Anja, eu platesc atat doar pt Marcia cand zboara in tara  [zirea] spre Amsterdam insa sunt multe zboruri zilnic..si zboara atat KLM, cat si Swiss.

 

Pe mine ma aranjeaza weekend-ul 26+27 mai, altfel nu am cum. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

La noi e frig, dar acum a iesit soarele..plus ca dupa-masa lucrez de-acasa, tb sa merg cu Marcia la ortodont...ea ar vrea sa scoata aparatul dentar, dintii arata ok acum...sa vedem ce zice si ortodonta.

 

Ieri au organizat in Zurich, in gara centrala, ziua digitala...inclusiv cu robotei...am vazut la stiri...chiar langa biroul nostru e sediul celor de la Google...au un sediu futurist, il vedeam cand veneau cu trenul spre birou...au vorbit si cu cei de la Google, interesant ce spuneau : Google assistant e de exemplu conceput si dezvoltat in Elvetia; cel mai mare centru de dezvoltare al lor dupa USA este aici..au mai vorbit cu persoane care lucreaza peste tot in lume, in general erau insa din domeniul IT-ului.

 

O zi faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

La noi azi e mai caldut, 13 grade de dimi fata de 4-6 din zilele trecute asa ca am pus in functiune cizmele mele noi si o rochita de toamna. Presimt ca o sa ma trag de poalele rochiei in jos toata ziua, ca nu prea am mai purtat, de vreo 2 ani.

 

La cazare noi suntem flexibili. Daca mergem in concediu lung de stat intr-un loc, luam ceva comfortabil, preferabil all inclusive. Daca mergem in city break unde scopul clar e sa ne plimbam pana ne amortesc picioarele, cazarea nu mai conteaza asa mult. Bineinteles, daca gasesc 4* la pret de 3, nu o sa zic nu. 

 

La Amsterdam se duc des colegi de-ai mei de munca, ca e la 45 de minute cu avionul- mai mult stau in aeroport la check in :)) O sa ii intreb pe unde stau, desi am un feeling ca or sa imi zica hostel, ca sunt fara copii si se duc in gasti la distractie.

 

Mai sunt 33 de nopti pana la Craciun- abia astept!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...