Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scris pe perete


Recommended Posts

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sincer, nu vad care e problema ca scrie pe perete , sunt niste faze frumoase care trec si o sa  le privesti cxu nostalgie . La mine a scris intai pe canapele cu pixul , nu era vina ei ca il uitam , dar aveam remedii de fiecare data .Pe pereti a scris numai in camera ei ,cand vopseam fotografim inainte toate operele.

Eu imi amintesc cu atat de mult drag toate mentele astea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

CorinaDani am incercat cu hartie lipita dar a rupt-o. I se parea mai interesant asa. Si-a dat seama ca nu e peretele si ......

Exista stickere pentru perete pe care poti scrie si apoi stergi cu buretele, ca pe whiteboard. Nu se vede ca este ceva lipit pe perete, nu ar trebui sa il deranjeze pe micul pictor :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai scrie piciul pe pereti?

Am vazut ceva care ar fi de folos pentru voi . Cauti o cutie mare de carton ( de la o masina de spalat ,sau altceva ,ii dai un set de carioci si il pui sa deseneze in interiorul cutiei .

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifimage.jpg

O idee super. inca scrie. Degeaba am sters peretii inainte de sarbatori. 

Am un patut pe care nu il folosesc si are un fel de usa cu fermoar. Ma gandeam sa il tapetez cu cartoane si sa ii fac un fel de cort pe care poate sa scrie. Ce spuneti : ar fi buna ideea?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...