Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.101


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu m-am tinut de plan,ieri am facut la repezeala niste spaghetti cu ton.

 

Astazi gratarim,am pregatit deja(pus la marinat)de ieri niste aripioare de pui,piept de pui,din care o sa fac niste frigarui cu ananas si ardei kapya rosu, am si niste cirnati(nu multi,4 bucati [:)])si sa vad ,poate pun si niste brinza pe gratrar.E variat dar nu mult...

 

De miine incepe insa o saptamina in care voi sta foarte prost cu timpul,habar nu am inca ce si cum voi gati!!!

 

Miine voi face niste chinezarii-sos dulce acrisor ,si cam asta e tot ce e conturat momentan.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, trimisesem un mesaj in intervalul fatidic, nu a mai ajuns :-)))

Reiau ce am gatit in weekend: supa de fasole verde, cartofi+ciuperci+morcovi+piept de pui+ mozarella la cuptor; am tras la cooker carne de porc; am facut o tocanita de piept de pui cu smantana + galusti de faina.

Si ma intreb cand voi face mazarea aia din congelator ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am avut ieri ce a ramas de la gratarul de duminica(niste aripioare si cirnatii de care duminica nici nu ne-am atins),am facut si niste cartofi prajiti si gata ,am trecut ziua!!! [:)]

 

Fii mio a  avut carne d eporc(muchiulet taiat fisii subtiri)cu multe legume si orez brun.

 

Astazi o salata de rosii cu castraveti,cu brinza si mozarelle pentru noi,poate si ceva oua ochiuri,nu stiu exact,decidem pe moment.Fii mio acelasi meniu ca si ieri.

 

Miine fac chinezariile,sos dulce acrisor ,sa vad daca maninca si fii mio cu noi.

 

Mai departe nu stiu,tot mi-e gindul la fasolea batuta insa e doar un ...vis!!!! [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am intrat doar sa ma laud ca...am pus fasole la fiert!!!! [:-)))] [:-)))]

 

Am pus tot pachetul d ejumate d ekil,vad eu ce fac cu restul,fii mio isi poate face miine o salata de fasole,insa eu imi fac fasole batuta ca sunt turbata d epofta.

 

Pe Fb,toata lumea isi pozeaza ...fasolea [:-)))] [:-)))],eu turbez de fiecare data!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...