Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.101


Recommended Posts

Pentru astazi fish und chips, din punga ,le arunc in cuptor si gata(am mai luat odata si au fost buni)am scapat d egatit-la noi s-a mai racorit insa e o umezeala de se lipesc toate cele [smulgpar] - miine am s afac spaghetti cu pesto,iar duminica un pui la sticla.

 

Trebuie sa ma gindesc apoi la un meniu pe saptamina ce vine, ca am fost cam dezirganizata saptamina asta!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si noi am avut un weekend cu gateala. Sambata am facut sarmale. Duminica dimineata am fiert oase cu maduva si am facut ciorba de burta. Pentru fie`mea am facut supa de visine. Am tras la tigaie cartofi noi felii, am prajit apoi niste ceafa si piept de pui si cascaval pane. Dulcele a fost salam de biscuiti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa fac astazi Spaghetti cu pesto, erau in plan simbata insa partea masculina a familiei a vrur pizza.

 

Nu am absolut niciun Plan, ar trebui neaparat sa-mi fac unul , insa sunt complet lipsita de inspiratie.

 

Cred ca mii e o sa fac salata Din paste de orez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonjour,

intrebare existentiala:  ce marca de burta folositi pentru ciorba de burta ???

 

Pana acum am cumparat de la Real, o recunosteam dupa ambalaj (avea imaginea unul bol cu ciorba) si pret  [:-)))]  , dar saptamana trecuta am luat ce am gasit (esec total).

Va rog frumos, daca aveti vreo marca anume cu care mergeti la sigur, sa-mi spuenti. Va multumesc frumos !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Curcubico, dar de ce nu cumperi tu direct de la macelarie, te complici cu Real, Kaufland si altele?

 

Eu din cite stiu(am luat si eu dintr-un supermarket si din Kaufland), burta asta este prefiarta, mie una nu mi-a placut deloc.

 

Cind suntem acasa, cumparam de la macelarie din piata, gata curatata, numai buna de aruncat in oala!!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...