Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.101


Recommended Posts

Am mai scris, s a pierdut mesajul pe la Bob  [:-)))]

Merci, Fleur ca mi-ai aparat onoarea  [:)]

Asa e, gatesc mai multe feluri si fiecare mananca ce vrea in urmatoarele x zile.  [soricel]

Hahaha! Stiam, am glumit desigur!  [pup]  Te admir ca poti sa faci asa ceva, eu dimineata sint tehuie, nu stiu cum sa hranesc mitza, sa ma imbrac si sa ies pe usa! [zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cred ca e singurul subiect la care mai scriu pe DC, dar zau ca nu are niciun rost. Mesajele nu  apar. [smulgpar]

Scrisesem ca duminica la 6 sunt in bucatarie, ca asa ma trezesc eu, iar pe cand se trezesc ceilalti deja e totul pregatit. Sau daca mergem pe undeva, stiu ca nu am stres la intoarcere. In timpul saptamanii 12 ore sunt plecata, deci nu prea apuc. Sambata ma iau cu drumurile la piata si magazine, apoi iesim. 

 

Da, Letitia  [flo2]  desi cei de acasa vor mancare gatita de 3x pe zi, la fie`mea de exemplu nu exista sandwichul, laptele cu cereale, alea nu`s mancaruri  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am facut pui cu fasole verde (ma rog, galbena :)) pentru ieri si azi, si o ciorba cu multe legume - acra (morcovi noi, mazare noua, fasole noua, cartofi noi, dovlecei noi, rosii, leustean). cica e buna :)

maimuta a avut ieri friptura de vita si azi carnati la gratar. trebuie sa mai încropesc ceva pentru maine, vineri e final de an scolar si daca-s cuminti (ha ha :)) ii scot undeva in oras.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, ti-ai sters mesajul?

 

 

Sa stii ca ma gindeam la asta, cine stie ce-or gindi cei ce ma vad, dar de unde bree...de la paste n-am pus gura pe nimic.

 

M-a terminat caldura si lichidele baute(alea fara alcohol  [:-)))]  [:-)))] ) , acum incepe sa sde retraga ...s-a racit afara., n-am Mai baut mult. [:-)))] [:-)))]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...