Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.101


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

azi am comandat iarasi de la restaurantul indian. Vin la 6.15 sa imi aduca mincarea. E cald si e si meci cu england, asa ca no cooking.

 

Am niste carne de ton, voi cum il gatiti. Stiu ca nu trebuie gatit prea tare ca devine talpa. Stiti si alte retete in afara de prajit in tigaie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut astazi cirnati si cartofi prajiti, a fost foarte cald, n-am avut niciun chef de bucatareala.

 

Miine am sa fac o salata cu piept d epui, iar simbata nu stiu exact depinde daca e fii mio acasa sau nu, ca eu n-o sa fiu!!! [:D]

 

Daca el va fi acasa,o sa fac spagheti cu ton,daca nu fac mamaliga cu brinza si smintina si oua ochiuri pentru mine,barbatu' probabi tortellini.

 

Pentru duminica habar nu am...l-am insarcinat pe fii mio cu "corvada"asta, sa hotarasca ce facem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am facut o ciorba de fasole verde... din ultimele teci lasate de cartita. Sotului nu ia ajuns si am fost la restaurant Thai. ... doar noi 2 . Prima data in 14 ani. Am comandat niste orez , shrimp ...special am mentionat ca nu vreau iute.... chestia a fost ca tocmai Portia mea a fost asa iute  ca nu puteam sa pun boaba pe limba. . Cred ca a fost prima data in viata cand am returnat mancarea in restaurant. Au fost draguti si mi au adus Alta portie. Voi ati returnat vreodata in restaurant?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...