Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.101


Recommended Posts

  • Răspunsuri 989
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Judoka, faina prăji! 

 

 

Danke  [flo2] , a fost si f gustoasa, ca sa ma laud singura  [biz] , ai mei vor sa o refac.

 

Roxana, la noi nu e tot timpul asa cald, cam doua luni, mai si ploua. Dar ieri a fost zapuseala, peste 30. Oricum ai mei se infig numai in inghetata, limonada, pepene, din astea....

 

Azi minuturi, poate toast cu feta/ cascaval sau mamaliguta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Idem si pe aici. In week end am avut 36 sambata si 39 duminica.

Credeam ca o sa murin duminica, da am scapat :))).

Am avut aniversarea Mayei cu 12 copii, dar a fost f bine.

 

Mancare, mai nimic. Sandwisuri pt a mica, si salate pt ai mari. Traiasca scoala, ca mananca acolo echilibrat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut ieri spaghetti cu ton dar am mincat doar eu..restul altceva!!! [smulgpar] [smulgpar]

 

Ca atare mai am si astazi,tot pentru mine.

 

Am doua pulpe in congelator din care am sa fac o supa, daca barbatu' vrea i le pregatesc apoi la cuptor, daca nu le farimitez acolo-n supa(nu stiu daca cu galuste sau cu paste va fi), fii mio mai are niste cirnati in frigider ,iar eu o sa maninc spaghetti.

 

Miine...nu stiu!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am si uitat ce am mincat zilele astea, am facut intr-o zi mamaliga cu brinza si smintina si in rest rosii cu brinza,salate..

 

Iar nu stiu ce s afac in we, stiu ca duminica (daca nu mergem in drumetie)gratarim si vreau sa coc vinete pentru vinete cu maioneza.

 

Daca ajung in Kaufland am sa iau macrou si am s afac cu mamaliga si usturoi! [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am facut o varza cu costite de porc si un pic de kaiser cu soric, o bunatate, a mancat si copilul, foarte mofturos. Adultii au mancat cu ardei iute.

Asta ajunge 2 zile, apoi fac un pilaf cu copane de pui si poate o banana bread, sa incerc cuptorul. Iar luni seara plecam in vacanta ( sper sa gatesc mai putin pe acolo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...