Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nod in papura de cuaternar


Recommended Posts

Laura, din păcate ei împreuna nu mai vor sa fie, nu invape vorba sa vina la noi sau sa mergem noi la ei Pt ca nu mai sunt un cuplu. Stau împreuna deocamdată pana se rezolva financiar cu toate, dar el e mult plecat. Probabil revelionul îl vom face cu ea, dacă își dorește, ea va fi singura, el nu va fi aici. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 873
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A iesit mama de la control, medicul s-a declarat foarte multumit, a spus ca rar a vazut o evolutie atat e favorabila. Deci e de bine. 

 

In lumina articolului pus de Roxana, inteleg ca in loc de un cidru (care oricum e blex dupa gustul meu), mai bine beau 2 shoturi de tarie.  Ajung acasa si sarbatoresc vestile bune. 

O seara frumoasa sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu prietenii noștri...ea e singura, pe ea o susțin și o vizitez, vorbim și plângem, ea e prietena mea cea mai buna. El are pe altcineva și după cum înțeleg nici nu a avut tăria sa ii spună ei, deci are susținere din partea cealaltă. Ea are de depășit momentul, el l-a depășit deja. Țin și la el dar nu el e cel care mi-a cerut susținerea, noi de la el nu am aflat nimic...

Prietena mea nu dorește sa ne vedem de Crăciun Pt ca e ridicol sa vina numai ea la noi, fără el, când el e aici. Probabil ca ii va fi foarte greu in zilele acelea, eu mi-as dori sa vina la noi dar e alegerea ei. El probabil va fi cu cealaltă online, nu știu și nici nu prea vreau sa știu. 

Dupa Crăciun am înțeles ca el pleacă și dacă prietena mea dorește sa îl petrecem împreuna, o vom face. Va fi greu și Pt noi, mereu ne-am întâlnit in 4, de câteva ori in 3 cu ea sau cu el când unul era plecat, dar erau un cuplu. 

 

E o situație cu care nu m-am mai confruntat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, e trist cand se despart oamenii...dar asa e viata, cu bune si cu rele...si nimic nu e sigur pe lumea asta, doar moartea (ca sa-l citez pe Marco). Numai bine prietenei tale, sa treaca peste asta. Stiu ca de dat din gura e usor, mai rau e cand esti intr-o astfel de situatie. Daca tu insa o vei sustine, poate va trece mai usor peste. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare in special pt Roxana.

palmele lui William , daca te uiti atent par ciudate. crestaturile din palme, nu sunt rozalii...sunt innegrite, accentuate...parca ar fi murdar pe miini.

la inceput am crezut ca a venit murdar pe miini de la scoala si nu s-a spalat bine , l-am pus de 3 ori sa se spele pe miini, de l-am exasperat... dar chiar nu se ia...dupa 3 zile.

 

 nu il maninca, nu e iritat, nu e inrosit...

what is this??? sa sun la doctor, o fi ceva serios...? nici nu stiu cum sa explic....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu le-am luat prietenilor cu care ne vedem sambata cate un set care contine ulei si otet...e un suport cu 4 sticlute, ambalate fain..stiu ca nu trebuie sa le fac eu cadouri, dar o mica atentie pt Craciun e mereu bine venita...ambele cupluri gatesc cu placere si nu au asa un suport...le pun sub brad, le vor primi dupa ce venim de la restaurant. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marciei i-am comandat pt Craciun o felicitare cu poza celor de la Exo...am gasit o poza faina pe net (sunt imbracati pt Craciun, brazii sunt impodobiti, au si cadouri)...sigur o sa-i placa...la anul de ziua ei ii voi face un tort cu poza lor..si ii vor scrie la multi ani in coreeana  [ph34r]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...