Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nod in papura de cuaternar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 873
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am avut o zi frumoasa ieri, am primit flori si felicitari...si a iesit si soarele, special pt mine [pk] pana ieri am avut doar ceata si nori, azi a nins....Marco m-a felicitat la 4 dimineata, Marcia a venit la 6 si mi-a cantat la multi ani si mi-a dat cadoul (trezirea era la 7, dar ea a pus special ceasul sa sune la 6, ca sa-mi cante..am reusit sa mai dorm putin dupa)...la job am adus fursecuri, sefa mea mi-a luat flori...dupa-masa am lucrat de-acasa...iar pe seara i-am invitat pe-ai mei elvetieni la restaurant, am fost la Steak House, asta pt carnea de bizon  [fri] am povestit mult, am ras, mai ca nu mai plecam acasa...am picat lata, inainte de 9 m-am bagat la culcare  [ph34r]

 

Petrecerea va fi sambata, cu cei mai buni prieteni ai nostri de-aici, sunt 2 cupluri (unul de romani si unul mixt : romano-elvetian)...mergem la masa la restaurant, iar apoi continuam petrecerea acasa...maine seara merg sa iau si tortul pe care l-am comandat. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi dimineata a fost vijelie, apoi a inceput sa ninga abundent...eu merg prin padure, la un moment dat era coada de masini...si drumul inchis..a trebuit sa o luam pe alt drum, dar cum era plin de masini, se statea mai mult decat se mergea..asa ca am decis sa ma reintorc acasa si de-acolo am luat-o pe autostrada...nu am avut probleme, desi era trafic, am ajuns repede...in padure era gheata, am reusit sa patinez putin, desi am mers la pas....multi soferi merg cu cauciuri de vara, sunt inconstienti..era unul in fata mea care mergea cu 10 km/h, desi se putea merge cu 60 km/h cel putin. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai am chef de munca, astept cu nerabdare vacanta.

 

Marcia merge diseara cu cei de la cursul de coreeana la restaurantul coreean, Marco are cina de Craciun cu colegii..o sa fiu doar cu motanul acasa  [:D] vreau sa spal in bai si in bucatarie, pt ca sambata nu am timp..si nici chef  [ph34r]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna, da tu nu ai o biblioteca plina de DVD-uri, carti, albume cu poze  [:D] plus papusa care il reprezinta pe idolul ei (care are si diverse tinute), tot felul de chestii care fac lumini, ventilator...cica tb sa luam o comoda noua, pt ca nu mai are loc in biblioteca...biroul ei e ft mare, asa ca vom lua unul mai mic si o comoda. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor.

 

Eu mi-s satula de munca si am inceput sa nu mai suport nimic de la job....ce sa mai cer unui copil?

 

Dimineata  zicea o colega de-a Evei ca "abia astept Craciunul sa nu ma mai scol dimineata sa dorm cat vreau "....

 

De saptamana viitoare o ia soacra-mea la 12....pun pariu ca nu o sa mai fie obosita deloc dupa aia..si temele tot nu o sa si le faca decat seara..Le da mult...a avut o problema de pus in ecuatie...ceva de genul...o fata citeste dintr-o carte de 155 de pagini in prima zi 9pagini, adoua zi de trei ori mai mult,a treia zi cu 17 mai mult decat in primele doua .Sa se afle cate pagini mai are de citit Cu o singura operatie toate astea.

Mai mie mi se pare ca e mult sa faci sase de astea.Sase probleme de genul asta.

 

Ma rog,varianta lui Kari cu mutatul..banuiesc ac e spus ain gluma,as aca...oricum doar in caz de razboi as pleca din tara altfel....

 

Maine mergem la Star Wars apoi la shopping...ne pregatim de o petrecere la piscina....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...