Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nod in papura de cuaternar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 873
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La aterizare peste tot se aplauda.

 

Nu :), nu peste tot. Am zburat și transatlantic și ne-a scos domn' pilot dintr-o furtună groaznică și tot nu s-a aplaudat.

 

Nu știu care e mecanismul prin care câteodată se aplaudă și câteodată nu. Presupun că e vreun amețit care începe să aplaude și aplaudă și alții, să nu rămână cumva mai prejos :).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt nervoasa... mi-au fraudat cardul si mi-au luat 1300E... Si asta de la booking mi se trage.. Am rezervat nun hotel de anul nou, si mi-au furat datele de pe card, desi nu am dat si securiy codul.  Am sa scriu si la booking, nu am sa mai folosesc booking,  in veci.............

 

Acum mi-au blocat cardul, si tb sa completez nu stiu sa imi dea banii.

Miha, ce formular ai facut sa iti dea banii inapoi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

E joi, ce bine! Toata saptamana am ‘mers’ decalata cu o zi si azi eram convinsa car vineri. Dar si joi e bine. Mai lucru 5 zile si gata. 

 

Mai stiti dosarul ala pe care il chinuiam acum 2 saptamani? Luni am terminat raportul si azi mi s-a intors de la managerita, cu cateva modificari pe ici pe colo. Phew! Bine ca am scapat de el.

 

Pe aici e muuulta apa batuta in piua cu viitoarea nunta regala. Scriu aici ca nu vreau polemici interminabile: mie nu imi place de Meghan. Stie sa se puna in valoare dar nu o consider o femeie frumoasa. Nici de Cate nu imi place, daca e sa fiu rautacioasa pana la capat. Asta e, nu interesul meu trebuie sa il trezeasca, pana la urma ;). Insa imi place Maxima, sa pun una si cu plus. 

 

Azi am fost la shopping. Inca nu am luat nimic ptr mame [fri]. Il astept pe B ca cica el era responsabil cu ganditul, si eu cu achizitionatul [barcap].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Fiecare natie in parte, genetic, cultural, are un anumit comportament. In general latinii sunt mai expansivi, vorbesc tare, fac gesturi largi. Neamul prost e neam prost oriunde.

 

E mai mult decat atat. Sa nu crezi ca am plecat din Ro si totul imi pute ;) e constatarea mea si din aeroportul altor latini: spanioli, italieni. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie aplaudatul la aterizare mi se pare că seamănă cu adusul fripturilor la nuntă pe marșul Radetzky :).

 

Când am vrut să felicit pilotul pentru zbor / aterizare, le-am comunicat la debarcare stewardeselor (mi-a plăcut de ex. o doamnă pilot pe o cursă București - Cluj, deși era furtună a aterizat impecabil).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ati citit despre incidentul de la noi de la metrou?

O femeie dezaxata a impins in fata metroului o tanara de 25 de ani care a murit. In statia de metrou Dristor.

Au prins-o.

Mai incercase in alta statie de metrou cu cateva ore inainte. Tanara aceea scapase si cu tatal ei impreuna au sunat la 112. Pana s-au dezmeticit organele noastre dezaxata a reusit a doua oara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...