Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nod in papura de cuaternar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 873
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Mie aplaudatul la aterizare mi se pare că seamănă cu adusul fripturilor la nuntă pe marșul Radetzky :). Când am vrut să felicit pilotul pentru zbor / aterizare, le-am comunicat la debarcare stewardeselor (mi-a plăcut de ex. o doamnă pilot pe o cursă București - Cluj, deși era furtună a aterizat impecabil).

 

[:-)))]  [:-)))]

 

Si noi la fel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ehe, seniorita Ella, sa traiesti ani multi si mai frumosi. te imbratisez cu drag.  [flo2]

 

 

mada, desigur ca in gluma am spus cu mutatul  [flo2] distractie maxima la petrecere. 

 

 

pe mine ma pus .... ala cu coada,  sa fac furescuri astazi.... si am copt ptr toata firma.  [alcool]  acuma vad doar stelute colorate si praf de zahar in fata ochilor. asa ca cine e in apropiere sau zboara peste germania, primeste furescuri.  [:)]

bradul e gata de doua zile, cateva cadouri mai am de luat.... si ne pregatim de vacanta.  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

sunt nervoasa... mi-au fraudat cardul si mi-au luat 1300E... Si asta de la booking mi se trage.. Am rezervat nun hotel de anul nou, si mi-au furat datele de pe card, desi nu am dat si securiy codul. Am sa scriu si la booking, nu am sa mai folosesc booking, in veci............. Acum mi-au blocat cardul, si tb sa completez nu stiu sa imi dea banii. Miha, ce formular ai facut sa iti dea banii inapoi?

 

Îmi pare rău ca ai pățit-o și tu...eu am completat un formular ce mi-au trimis acasa cei de la Coop Medmera, pe cardul lor s-a făcut frauda. 

 

Trebuie sa anunți banca și îți spun ei ce sa faci mai departe. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...