Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nod in papura de cuaternar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 873
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

tu zii ce pb ai? :)))))

 

Numai tu ești de vina divina :)))). Am cumpărat un barometru de perete, un bibelou antic :) de la Crucea Roșie, pe un preț de nimic. Are barometru, termometru și higrometru. Se pare ca toate sunt înțepenite, optimist :). Adică la cald și vreme superba! Exista vreo sansa sa le fac funcționale? :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari calduroase din Key West...de la 28°...e ft fain, copila e super incantata...masina e cool, am ales un Ford Mustang rosu...asa ca zilele astea ne plimbam cu pletele in vant [:D]

maine suntem toti aici, sambata revenim in Miami.

 

O zi faina si sa ne reauzim cu bine.

[pk] [pk]  Vacanta frumoasa, frumoasa, va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Numai tu ești de vina divina :)))). Am cumpărat un barometru de perete, un bibelou antic :) de la Crucea Roșie, pe un preț de nimic. Are barometru, termometru și higrometru. Se pare ca toate sunt înțepenite, optimist :). Adică la cald și vreme superba! Exista vreo sansa sa le fac funcționale? :) 

Zice ca da, daca te pricepi si ai rabdare:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Ioana, ieri l am tuns iar, tot modelul ala cu liniute, dar mai scurt.

Pe partea opusa celei cu liniile, are o gaurica in podoaba capilara... Banuim ca de acum doi ani cand a avut o taietura pe scalp, de la o cazatura la piscina. Pana acum nu a fost tuns asa scurt si nu se vedea.

 

Eu sunt bulversata de tragedia celor doi soti ieseni care s au sinucis de Craciun... Mai tineri ca mine, nu ii cunosteam personal, dar proveneau din mediul universitar care a fost viata parintilor mei si, partial, a mea. Discutam cu barbatul ca, daca ar fi avut copii, nu s ar fi sinucis, cel putin nu amandoi. Ingrozitor de trist.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...