Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Unde merge România?


Recommended Posts

Imi pare rau ca multi nu sunteti in Romania sa fi luat parte la scandalul care este acuma in PSD. Cum isi dau la gioale din orice pozitie, cum se acuza reciproc, cum mint, cum pleaca prin tara dupa adepti.

 

A te uita acum la canalele de stiri e mai fain decat sa urmaresti un film. E o lupta pe viata si pe moarte. A intrat dihonia in ei si si-au pierdut uzul ratiunii.

 

Astept in conditiile astea chiar sa-l repuna in functie pe politistul pedofil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

In PSD este incaierare mare. Insa haita de lup se orienteaza imediat dupa cine e mai tare ... si este un pic de confuzie acum. 

L-am ascultat si pe Tudose vorbind la un post de televiziune si mi s-a parut ca are glumite grosolane de autobaza si e plin de lozinci. Credeam ca e mai mult decat atat insa nu uitam ca face parte din acest partid al nulitatilor si oportunistilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt decat observator, ca am plecat de multi ani din tara, dar

 

investitii putine in Bucuresti ( doar cladiri private si mall uri ) , si metrou la damaroaia, autostrazi noi zero, coruptie la greu, trafic in bucuresti infernal, coruptie in sanatate ( vezi dosarele lucan) si altii, rezidentii care trebuie sa cumpere un post, etc, litoralul la pamant ( acceasi infrastructura invechita, trotuare cazute, galagie, manele).

 

Nu stiu cand o sa se mai rezolve ceva, la tele sunt aceleasi discutii si paruieli interminabile, presedintele nu e prea acriv, parerea mea  [alcool]

Sincer as vrea sa mearga lucrurile mai bine, dar....... Am cunostinte care se gandesc serios sa si ia cetatenia germana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unde merge? Inspre Teleorman, evident, cu o halta prin Videle, care e noua pepiniera de talente politice!!!

Am cunoscut si eu unul acolo prin Videle, pe vremea cand lucram la Banca si tocmai iesise PSD-ul cu Dragnea in alegeri. Voiam si el un credit de cateva milioane de euro (in conditiile in care cifra lui de afaceri nu trecea de vreo 100 mii,si aia obtinuti din restaurante si mobila) ca sa isi ia utilaje pentru constructia viitoarei autostrazi care ar fi trecut prin zona, ca stia el sigur ca daca are utilajele ii da dragnea constractul, ca doar e psd-ist de-al lui!! Ce conta ca nu construise nimic in viata lui, ca nu aveau garantii, experienta.....avea relatia unde trebuie!! Nu m-ar mira CA sa fi gasit in final nebunul care sa ii dea banii!

Asa ca de ce ne mai miram de secretara din Videle ajunsa mininistereasa, sau de noua propunere de prim ministru, care tot de prin Videle vine. L

a cum arata orasul ala (am fost de vreo 2-3 ori), asa ca arata si Romania in viitor!!

 

http://liberinteleorman.ro/wp-content/uploads/2014/11/incendiu-1.jpg

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...