Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Unde merge România?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andaghe, singurii si vesnic tradati suntem noi. Vezi politicile UE, refugiati, familie etc, vezi ce voteaza ai nostri acolo in PE, pe cine reprezinta ei de fapt, in ciuda declaratiilor de acasa..., vezi ce legi a intors KWI, vezi ce frumos se pupa " fanatici religiosi " cu ceea ce a votat dna noua PM, noua ne dau circ, ca sa ne tina ocupati. Stiu, e mare tristete ca e psdista, dar asta pt ca noi suntem pe invers fata de exterior, nu e nimeni de vina ca incurcam noi stanga cu dreapta. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Eu am inteles. Si are legatura cu Bruxelesul. Este la fel de buna pt ei precum Ciolos, poate chiar mai buna. . 

Sfanta naivitate. Zau asa?

O fi buna la facut zacusca si dulceturi insa nu cred ca o tanti care  stie ca Iranul si Pakistanul sunt in UE stiu ceva despre lume. Cred ca e la acelasi nivel cu cel al doamnelor coafeze si manichiuriste.

Nu ca asta ar conta pentru votantii PSD insa aici vorbim despre conducerea unei tari nu despre pretul gogosarilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce face PSD-ul este impotriva valorilor si scopurilor UE. Sa crezi ca au desemnat o cucoana semi-analfabeta pt ca asa vrea Bruxelul, ca e manevra celor de acolo e .... nici nu stiu cum sa spun ca sa nu jignesc. 

 

Dar pentru unii ce le zice Romania Tv e sfant : tarisoara noastra, teren de manevra pt UE, care vrea sa ne distruga valorile traditionale ! Varza, barza, branza, dacii liberi in paduri, cu fundul rupt de saracie, sluga la hotii care ii conduc ca pe oi spre dezastru.  

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...