Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

Buna seara,

 

Daca vreti sa va inscrieti ptr tombola -> bilete la concertul de Anul Nou 2019 de la Viena, intrati aici, faceti cont si selectati la ce concert vreti sa mergeti: repetitie pe 30 sau 31 sau concertul pe 1. 

 

http://www.wienerphilharmoniker.at/new-years-concert/ticket-information

 

 

Daca vreti sa participati ptr mine [flo] [flo] [pup] , faceti cont cu numele voastre si alegeti va rog 2 bilete:

de 170E pe 30 Dec

de 80E pe 31 Dec

de 90E pe 1 Jan

 

Plata o fac eu direct, nu va implica financiar pe voi in niciun fel. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Ioana mersi de link, e Pt prima data când ne înscriem :). La ce noroc ai tu, nu cred ca e cazul sa ne înscriem noi Pt tine :)).

 

Norocul e relativ. Rugati sa joace ptr voi cat mai multi prieteni. Macar sa castige 2-3 persoane din anturajul vostru si sa nu stiti ce sa faceti cu biletele! Ca idee, tragerea la sorti nu te obliga sa cumperi bilet. Pana la 1 iunie parca te decizi si daca nu il cumperi, locul devine disponibil ptr un procent de persoane care era pe lista de asteptare.

 

Eu intreb cine vrea sa joace si ptr mine, just in case. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m a apucat depresia ca s a terminat vacanta...Am  mai lucrat azi la planificari si m am mai linistit un pic. Luni am zi pedagogica si marti nu am zi fixa de lucru, adica eu decid daca lucrez sau nu. Asa ca oficial reincep miercuri, scriu asta ca sa ma consolez.

 

La noi e gerul Bobotezei, cam in fiecare an... Frig intens cu vant ce spulbera zapada si iti taie fatza. Am purtat cagule si eu si baiatul. Azi am stat in casa, baietii s au dus la cinema si la joaca, la mall. Am lucrat pt scoala, pus 2 masini la spalat, facut tiramisu pt maine cica ( sa vad daca rezistam sa nu l mancam), am copt vinete. Acum zac, ii astept, ma uit la Matrix.

 

Si mie imi place mult Hercule Poirot, serialul. In filme stiu ca Peter Ustinov il juca, nu mi amintesc de David Suchet in Crima din Orient Express. SI Miss Marple imi place.

 

Am vazut un serial bun pe Netflix, La trève, belgian, politist. E un sezon, incepe mai domol asa apoi creste mult in intensitate. Si inainte de asta La Mante, frantuzesc, cu Carole Bouquet, o actrita ce seamana izbitor cu Romy Schneider, intr un rol ( aparent) diabolic. Tot politist serialul, tot un sezon. De abia astept sa le discut cu o colega, si ei ii place genul. 

 

Ma duc sa incalzesc mancarea ca vin infriguratii.

 

Mihaela, iti doresc soare si zapada!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc Fleur, zăpada nu se anunța, soare însă da! E sub zero acum afara, e alunecos, a fost umed și e înghețat...mâine dimineața voi merge la job cu 30 la ora. Așa am venit și acasa, in seara asta, am fost in oraș sa mâncam.

 

Somn ușor!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

La multi ani cu sanatate, Ioana!

 

La multi ani cu sanatate, Eric Ioan!

 

La multi ani tuturor sarbatoritilor!

 

Daniela si eu m-am apucat de facut multe dulciuri si spre surprinderea mea  si eu mananc. De regula, eu faceam si cei mici si sotul mancau....acum mananc si eu...cam mult si se vede.

 

Rox, nu am avut unde vedea finalele ieri, dar mi-au placut rezultatele finale.

 

Miha, te cred ca esti deprimata de vreme. Stii ce am remarcat? Multa lume in jurul meu a spus ca anul acesta nu au putut sa se bucure de sarbatori.

 

Am in plan sa desfac bradul azi si le-am promis celor mici lasagna. Si pentru ca e vremea frumoasa vrem sa mergem la o plimbare prin parc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...