Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

Sora mea împlinește mâine 40 de ani. Îmi amintesc cum ne-am dus cu mama la o plimbare pana la maternitate, după serialul Dalas, era intr-o sâmbăta :). 

 

I-am comandat un buchet de flori pe un site suedez ce trimite in toată lumea, sper sa le livreze cu seriozitate. E prima data când apelez la un site din asta. 

 

Mai am o ora de munca, ducă-se! Prea multă lume bolnava. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus si bun venit pinguinilor rataciti.

 

Ieri am fost cu mandra la frizer sa-si refaca culoarea...am si cumparat una, alta, nu aveam mai nimic de mancare...apoi am aranjat ce era de aranjat...m-am uitat pana la1am la TV si de-abia la 3 am adormit [batcap] am dormit pana dupa pranz...am vorbit cu ai mei si am facut si un gulas cu carne de vaca (pt.saptamana viitoare).

 

La noi e cald, 12°..dar sunt nori..nu am vazut soarele de cand am venit...dar m-am invatat, vremea de cacao e din octombrie pana in martie..acum vrea sa iasa soarele.

 

Am asa un chef de munca [zirea] am citit insa mesajele de la job si a fost liniste, nu am prea multe de rezolvat...dar sigur vor aparea altele.

 

Copila asteapta vacanta de ski, are doar 5 saptamami de scoala pana atunci..pleaca la ai mei 2 saptamani..asa ca vom fi home alone [:D]

 

O zi faina sa aveti...concertul cred ca e Phoenix si invitatii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...