Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pana ii trece. sa bea linguritele de suc care se aduna in jumatatea de ridiche ( suc+ miere) apoi adaugi miere in ridiche si o pui iar la frigider, bea iar cand se acumuleaza suc...si tot asa. Sa i treaca repede.

( Eu tin 2 ridichi negre in frigider just in case, cand incep sa se paleasca le rad si fac salata. Si rase au efect antitusiv.)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine are Netflix, am inceput ieri aa ma uit la documentarul Rotten, despre industria alimentara. Fiecare episod e despre un anumit aliment. Eu am inceput cu cel despre arahide. Cazuri de restaurante ucigase pt oamenii cu alergii, ultimele noutati in cercetarea alergiilor, etc. Foarte interesant.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! 

La multi ani si bine v-am gasit in anul 2018! Sa fie un an cu sanatate, liniste si bucurii multe! 

 

La multi ani Ioane si Ioni!!!

 

Am revenit la munca dupa doua sapamani de vacanta si e taaare greu. Ma invatasem sa ma trezesc dupa 8:30. Copiii au ramas dormind si se vor descurca singuri azi. 

 

Am avut sarbatori in familie, ne-am adunat tot clanul de Craciun la mine si a fost tare placut sa ii am pe toti alaturi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

la multi ani cu noroc si sanatate sarbatoritilor de ieri!!!

 

la noi e ultima saptamana de vacanta a copiilor. lunga vacanta au anul asta! [:)] si incep cu 3 saptamani de scoala.. si apoi iar una de vacanta [:)]

 

eu m-am apucat sa planific concediul, ca tare devreme e vacanta de primavara anul asta... asa ca...la mare, la soare! macar la soare..... :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

la noi e ultima saptamana de vacanta a copiilor. lunga vacanta au anul asta! [:)] si incep cu 3 saptamani de scoala.. si apoi iar una de vacanta [:)]

 

n-am reusit sa inteleg rostul acestei saptamani de vacanta...(de asta actuala zic, nu ma leg de aia intersemestriala sau cum o cheama, desi in opinia mea si aia-i aiurea)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...