Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

n-am reusit sa inteleg rostul acestei saptamani de vacanta...(de asta actuala zic, nu ma leg de aia intersemestriala sau cum o cheama, desi in opinia mea si aia-i aiurea)

 

da, e aiurea. ca cica venea viscolul de obicei si se tot amana începerea scolii. cum Murphy nu doarme... nu o sa mai viscoleasca acum, ci mai incolo :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Muncesc de la 7.30  [zirea] mai am o ora si plec acasa, mi-ajunge pe ziua de azi...nu am facut decat o scurta pauza sa mananc, in rest doar munca...dar am rezolvat cam tot ce era de rezolvat.

Am adormit dupa 1am, iar trezirea a fost la 6...Marcia la fel ca mine, pe la 2 se plimba la baie...sper sa ne revenim in curand cu somnul.

 

Mie-mi curge nasul si stranut non-stop...cred ca am facut alergie la munca  [:D]

 

La noi e tot ceata, dar sunt in jur de 10°.

 

Marcia asteapta cu nerabdare urmatoarea vacanta  [:D] a mea va fi insa la sfarsitul lui martie.

 

O seara faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata la pranz....

Ca intotdeauna orice vacanta sau sarbatoare culmineaza la mine cu o criza de fiere ,pentru ca am incalcat regulile mele de alimentatie!...

Partea buna e ca exista ceaiul de sunatoare si alt ceai si am baut si mai am doar o usoara durere de cap,greata a disparut.

Si muncesc cu sporul lui Berila1Adica deloc spre deloc!...

 

Va pup si va doresc zi minunata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...