Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

verificasi FB-ul? rupem monotonia pe 19? CCS mai e pe-aci?

Am verificat. CCS mai e pe aici. Se ocupa cu masina ca i s-a terminat electromotorul si ii mananca bateria. Azi o luam din service.

Maine suntem invitati la o costelarie unde cica vine si un magician, dar el nu vrea sa mearga.

Asa ca ne mai gandim,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mi-au scris cei de la Interflora. Îmi scriseseră duminica ccc ca nu au exact florile din buchet dar ca vor aranja un alt buchet asemanator ca sa nu întârzie cu livrarea. Azi îmi scriu ca nu au avut florile din buchet și ca au așteptat sa le comande, așa ca azi vor livra. 

 

Le-am scris un mail înapoi ca sunt dezamagita, ca primul mail era altfel, ca florile erau Pt ziua surorii mele și ca faptul ca ajung cu doua zile mai târziu ma Dezamăgește. Serviciile lor m-au dezamăgit. 

 

Sa văd ce răspund. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Am rana la nas, de la atata suflat de muci  [zirea] plus ca stranut des..in rest sunt ok. 

 

La noi e ceata, insa mai la deal e soare...am fost doar dimineata la birou, pe la 11 am ajuns acasa...cand am revenit, se vedea orasul de sus in ceata...pana acum nu am stat: m-am epilat, am calcat un munte de rufe, am facut si ficat prajit cu cartofi..asta pe langa job..mai tarziu merg cu Marcia la ortodont si pe seara eu la manichiura..cred ca stau si maine acasa, ii stresez pe colegi cu stranutatul si suflatul nasului  [:D] din jumate in jumate de ora imi ureaza sanatate.

 

Marcia a primit de la scoala o hartie prin care ne informeaza ca in anul 3 de secundara tb sa mearga la control medical...avem de ales intre medicul scolii si medicul nostru...am ales scoala, e la noi in oras...ii masoara, cantaresc, le fac test de vedere si de auz si verifica carnetul de vaccinuri...controlul e obligatoriu, e stabilit prin  lege.

 

Eu am facut aproape toate bolile copilariei  [zirea] si nu a fost deloc placut, asa ca traiasca vaccinurile..Marcia a facut tot ce exista in materie de vaccinuri, nu a avut nici o reactie adversa.

 

Azi mi-a spus ca e tare fericita ca are deja Lehre...a scapat de stres devreme, ma-sa sa traiaca [:D]  din clasa ei, 21 de copii, doar 9 au Lehre pana acum...aici exista si posibilitatea de a face clasa a 10a, asta daca nu sunt decisi ce drum sa urmeze sau nu gasesc Lehre.

Mai nou vrea sa se faca pilot  [ph34r] poate face cursul intre 17 si 20 de ani, tb insa sa treaca un screening (in afara de control medical, mai tb sa dea test la mate, engleza, tehnica, orientare in spatiu etc..se poate insa pregati pt test)..dupa ce face cursul, poate decide ce face mai departe (pilot civil sau militar, expert in aviatie).

 

Am decis sa anulam vacanta din Franta, sincer nu prea ma atragea..vom merge peste cativa ani...am decis insa sa merg cu Marcia in alta parte  [:D] e o supriza pt ziua ei, plecam la mijlocul lui martie pt cateva zile....nici prin gand nu-i trece ce-i pregatesc  [ph34r] dar merita, pt ca s-a stresat mult pt Lehre..si nu m-a dezamagit.

 

Miha, sa se rezolve cu florile...mie mi-a trimis Marco in Romania flori, cu Fleurop....dar sunt ft. scumpi, pt Romania eu folosesc mereu firme din tara (nu internationale).

 

O zi faina sa aveti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi e soare si frumos azi, doar -3, boierie ce mai. cred ca ies cu copchii afara juma de h mai devreme la ultima ora...sunt azi la clasa si scoala infernala. E un pic mai bine ca la inceput dar tot nasol e...nu ma duc cu placere la servici miercurea.

 

Ella, merci frumos pentru vedere, ce fain acolo, ce plaja larga...unde stateati la umbra? Sanatate!

 

Mihaela, si eu as cere banii inapoi pt ca nu au respectat termenul de livrare.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa văd prima data dacă livrează azi, apoi ce îmi răspund la mail. 

 

Am primit mail decla șeful ca ne vaccinează pe cei care suntem născuți între 1960-1980 și cei născuți in afara Suediei indiferent de an, gratuit, contra pojarului. Așa ca am scăpat e o grija, doar sa spun ca vreau. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...