Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

Buna dimi,

 

Ella, a trecut herpesul? Eu nu mai facusem de ceva timp si mi-a aparut unul chiar zilele trecute. Ii dau cu Zovirax de cum il vad ca apare si se usuca si scap usor. Mai nasol e cand il jumulesc cu dintii si nu il las sa se vindece.

 

Anja, sa stapaniti sanatosi barca. Daca plecati intr-o la plimbare pe la Helsinborg, apoi ocoliti Skagen, o luati in jos pe canal si apoi iar in sus ajungeti la noi!

 

Fleurdelise spor la deszapezit! Ce-as manaca si eu un strudel de-ala [pofticios] Fain desen!

 

Daniel, imi pare rau pentru pisicul vostru. 

 

Mianna, pe unde mai esti?

 

Mihaela, succes la concurs.

 

Michelle, felicitari lui William pentru meci.

 

Roxana, mai ‘ninge’ la voi?

 

Mada, cum a fost bairamul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oh am înghețat, apoi am băut un ceai, mi-am revenit. Am ajuns acasa și beau încă un ceai, apoi ies cu Gugu aka W (asta e numele de alint) la plimbare. Sper sa apuc sa ma așez in canapea după prânz și sa ma uit in liniște la tv. Mâncare am de ieri, am făcut lasagna. 

 

Silvia nu a fost mulțumită de prestația ei, deși eu nu am văzut nimic in neregula. Dar nu ma pricep, e ceva de genul unui concert la care nu aud falseturile :). A fost un concurs fără locuri, din acela pay and jump. 

 

Fetele călăresc înapoi prin pădure, apoi o sa o ia soțul de la grajd. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, sunt pe-aici, dar nu prea am nimic de zis.

 

Ieri am fost la coafor, apoi intr-o scurta vizita la noul birou (nu-mi place, e frumos, dar prea multa lumina artificiala, eram obisnuita cu celalalt, care avea geamuri mari in birouri, si geamuri ceva mai mici pe scari; aici scarile n-au geamuri, birourile au unele nu foarte mari, dar cu jaluzele trase - n-am priceput de ce n-au voie sa le ridice; in fine, nu-i treaba mea, io-s doar musafir acolo).

 

De la birou am luat-o pe Yagmur (are multa treaba in perioada asta, deci a lucrat si ieri) si am facut o foarte scurta plimbare prin zona, dupa care ne-am dus la Craft Beer pe Victoriei - ne-a placut, foarte buna berea.

 

Azi am vrut sa merg cu Maxy la vet, dar cand l-am sunat (pe vet, nu pe Maxy  [:-)))] ) mi-a zis ca azi a plecat mai repede, si ca oricum prefera sa ne vedem peste 2-3 zile, fiindca mi-a recomandat alt tratament si asteptam sa isi faca un pic efectul.

 

Acum astept niste musafiri, dupa care vreau sa merg la sala si piscina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Ce bine e sa lenevesti  [:D]

 

Ieri m-am trezit la pranz, apoi am fost la cumparaturi si dupa la o bere cu Marco..cei de la restaurantul mexican, pt ca suntem clienti fideli, ne dau mereu o bere gratis  [ph34r]

Pe seara ne-am uitat la diverse reportaje/ documentare..unul e despre secta FLDS din USA...ma uit la reportaj de cateva saptamani...poligamie, copii batuti, casatorii intre verisori sau frati vitregi si multe altele  [zirea]

 

Azi am facut o ciorba de dovlecei si m-am uitat la ski...am vorbit si cu ai mei si mama ma intreba cum de nu am musafiri  [:D] i-am spus ca in ianuarie fac o pauza cu musafirii.

 

Ioana, eu tot Zovirax folosesc..numai ca au iesit noaptea si dimineata eram deja botoasa...am dat cu crema si s-au retras cat de cat.

 

In rest, nimic deosebit..ceata si frig.

 

O zi faina sa aveti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Abia am reușit sa ma încălzesc, încă sunt sub pătura electrică, ce buna e Pt situații din astea! 

 

Ne uitam la un film pe care îl recomand, The good shepherd, regizat de De Niro, un film din 2006. 

 

Al meu s-a specializat in Mojito, îl testam acum cu diverse feluri de rom alb :). 

 

Seara frumoasa! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...