Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

Buna seara,

 

Ma intreaba cineva: cu 3700 de dolari in mana se traieste ok in SUA o familie de 2 fara copii (inca)? Nu stiu daca angajatorul ofera ceva asigurari de sanatate ca stiu ca astea sunt mai spinoase. Sotia inca nu are ceva de lucru dar isi cauta, insa pana gaseste vor sa stie daca e suficient salariul ala. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza

 

La noi e urat, intunecat, grindina, bate vantul....daca esti in miscare bucatile de grindina dor. Azi noapte a tunat si fulgerat foarte  tare, copiii au dormit bustean....niste norocosi, eu sunt zombie.

Maine ne asteapta furtuna, exact cand am o mie de drumuri de facut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

La noi e tare intunecat. In Scotia insa azi-noapte era lumina, cred ca zapada pe care o au acolo reflecta lumina difuza a orasului si de asta arata ca si cum inca ar fi pe la apus. Si la noi a fost ciudatel ca la 6 seara inca mai era cerul luminat deasupra norilor care erau foarte jos si fiind vinetii se contopeau cu copacii de pe marginea soselei si parea ca sunt munti. Misto senzatia ca mergi prin defileu si bezna de pe sosea accentua ideea ca suntem in vaioage. 

 

Marion, sper sa poti rezolva rapid maine. Oricum poate nu va fi atat de nasol pe cat prognozeaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana răspuns de la sora mea:

 

“Conteaza daca au deja unde sa stea si cat platesc rent.

conteaza si cum ajunge la servici de unde stau, daca au nevoie de masina sau pot lua mijloacele de transport...desi probabil ca poti lua ceva masina ieftina ieftina cu asigurare ietfina“. 

 

Acum i-am scris orașul, îți scriu când îmi Răspunde. 

 

Da, e superb cu zăpada, ma bucur ca avem in sfârșit! :) 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...