Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

intru pe fuga, doar sa va spun ca nepotica mea-pictorita din Bucuresti...a nascut ieri o fetita ep care o cheama Eva Sofia. e o scumpete...am vazut poze, video.,..in momentele astea imi pare tare rau cca nu sunt in tara.

 

la noi e ceatza sa o tai cu cutitul, deseara incepe ploaia pt 2 zile, apoi o zi soare si iar ploaie pt citeva zile.

 

eu sunt optimista in general, sotul meu e cam so-so...uneori prea vede numai partea rea a problemei si se tot gindeste la  ceea ce s-ar putea intimpla.

ne place sa judecam de nshpemii de ori inainte de a lua o decizie.

ni s-a mai intimplat sa luam si decizii f importante la o fractiune de secunda....dar au fost excceptii

William, nu seaman cu mine mi se pare ca e f pesimist....seamana cu mama mea. el numai partea goala a paharului o vede. se plange si se ingrijoreaza de astazi pt ziua de miine.

ma dispera cu atitudinea asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mersi mihaela

ma uit la pozele cu asta mica, e asa de micutza, delicata si frumoasa ca maica-sa.

imi amintesc cand s-a nascut Isabella  a fost chiar de revolutie, e nascuta pe 24 dec. in ce stress am stat atunci,ca se auzeau impuscaturi, cumnata-mea era in spital si noi nu puteam vorbi cu ea.

cand am vazut-o pe Isabella pt prima data nu-mi mai puteam lua occhii de la ea...a fost cel mai frumos bebe care l-am vazut vreodata, cu o piele alba perfecta, ochisori mari si negri, buzele perfect conturate....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, sănătate multă nepoatei și copilei! 

 

Laura, spor la șofat, să nu te lași! E extraordinar să fii independentă, se te poți duce oricând și oriunde ai nevoie.

 

Nepoată-mea nu răspunde la telefon, am vorbit și cu cumnată-mea. Sper că nu răspunde că e la școală...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti-e si cu vremea asta in Europa. Aici la noi, nu e nici zapada, nici frig, pana si vantul e in limite obisnuite.... Am colegi din Olanda care tb sa plece azi spre casa, li s-au anulat avioanele..

Cum zice si Miha, la noi cand e vant de 140km/h e nasol, dar nu se inchid scolile, doar podul spre Danemarca :))) Data trecuta la 140km/h ne-a zburat copertina de la barca, ghivecele de pe terasa si o tigla de pe casa...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...