Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

Michelle sa va traiasca bebica si sa fie sanatoasa si norocoasa!

 

Nu ma uit la patinaj, o sa caut pe net in weekend cand am mai mult timp sa vad ce au dansat. 

 

Ma bucur va voi si rudele/ prietenii sunteti bine sinu ati avut de suferit de pe urma furtunilor.

 

Eva e mortala cu fluturi si ninja. Aviz mami sa lase intrebarea deschisa data viitoare. ;)

 

Eu s-ar putea sa ma duc intr-o vizita chiar pe 14 feb,  sa vedem. Mai mult cred ca seful meu nu o sa vrea, ca tot incearca sa isi faca prietena si 14 ar fi o zi oportuna sa se tindereasca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Michelle, sa traiasca multi ani fericiti si sanatosi bebelina !  Sa va bucurati de ea! Felicitari tinerilor parinti! 

 

Si eu m-am uitat la patinaj aseara. Superb sport. Cata eleganta si cata frumusete! Dar si cata munca! 

 

Laura, succes cu sofatul! E foarte bine ca o faci. 

 

La noi, toate bune. Nu ne bate vantul, nu mai e nici ger. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata...deci .....aici a fost ditai viscolul si zapada...in oras e bine,la mine la 2 km ,deasupra orasului e iarna iarna...aseara un berbec cu 4x4 cu cutie automata a blocat singurul drum de acces in cartierul meu...ca s-a infipt in zapda si gata...in spatele lui a derapat o duba si gata...drumul blocat naspa.

 

Pana la urma am impins toti vecinii,l-am scos pe berbecu` de langa mine apoi a pus nisip si altele si au miscat duba si am trecut si noi.In Romania e sfanta masina cu cutie manuala...mai o frana de motor....Daca ditai "gipanu`",,a devenit inutilizabil pe 10 cm de zapada...apai lasa asa cu cutie manuala ca eu n-am ramas ever ca fraiera in mijlocul drumului. [fri]  [fri]

 

pS. urasc iarna si zapada!

 

Am prins gheata in pragul portii in schimb si n-am putut pleca din curte....dar ieri dimineata cand viscolea si nu se vedea mai nimic... [:-)))]  [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Azi e vineri, asa ca yupiiiiii  [pk]

 

Michelle, sa va traiasca nepotica si sa va bucurati de ea.

 

La noi iar a fost vijelie aseara...a inceput cand am plecat spre casa..era insa senin, asa ca am vazut din oras muntii plini de zapada (in general nu se vad din cauza cetii)...apoi am vazut si orasele din jurul nostru, cerul avea o culoare albastra-rozalie, rar vedem asa ceva...cand am traversat padurea, se indoiau copacii din cauza vantului puternic..am mers incet, pt ca mi-a placut imaginea...sunt copaci ft inalti...noroc ca nu era intuneric, pt ca ar fi aratat ca in filmele de groaza  [:D]

 

Dimineata a plouat putin, acum a iesit soarele.

 

Eu astept cu nerabdare luna martie  [pk]

 

Copila mai are 3 saptamani de scoala..de-abia asteapta sa scape de ele, are ft multe teste si mult de invatat...cateodata sta pana la miezul noptii sa invete  [zirea]

 

Aseara am aranjata masa pt astazi, am pregatit ce era de pregatit..acum tb sa vina doar musafirii. 

 

Weekend fain sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Habar nu am ce e cu automata ,am mers doar o singura data cu una si am zis nu.Un opel mic si roz.

Banuiesc ca o conducea vecina mea...sau ca nu are dotarile toate...chiar nu am habar...dar pe marginea drumului,derapand si neputand sa parcheze am vazut doar...femei...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza din paradisul meu alb! Avem vreo 20 cm de zăpada, e alb totul și e superb. Primul lucru ce l-am făcut dimineața a fost sa ies cu W care n-a mai vrut sa între in casa. Ne-am jucat după plimbare in curte, unde zăpada era neatinsa, cu mingea, e mortal și atât iubește zăpada și mingea încât cu greu l-am ademenit sa vina in casa ca nu voia de buna voie. Biscuiții canini sa trăiască! 

 

Azi e sâmbăta Pt mine, am program de voie. Silvia merge de la școala direct la o colega unde dorm toate fetele din Gașca lor mică, a fost ziua uneia dintre ele și o sărbătoresc. 

Prima data ma întâlnesc cu prietena mea, de la revelion nu ne-am mai văzut și a trecut o vesnicie! 

Apoi vreau sa schimb casa din ornamentele de Crăciun, sa pun perdelele și husele de primăvara, și luminile. 

 

Fb îmi amintește ca in anii din urma eram in Thailanda sau in India :). Frumos! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...