Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

Ela, s-a vrut o gluma....binenteles ca si eu as pleca in concediu. Voiam sa spun de fapt ca mi-a placut mult Elvetia. Zurich-un nu prea, copilul mare a fost incantat de muzeul Fifa, iar mie mi-a placut mult Luzern. Imi lipsesc muntii, desi nu sunt o fire sportiva imi place mult sa ma plimb in natura.

Am facut cate va trasee, dar n-am avut prea mult timp...am zis ca o sa revenim.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Elvetia am vizitat-o pt prima data dupa ce l-am cunoscut pe Marco, in 2002..m-a plimbat de mi-au sarit capacele in zilele cat am stat aici...plecam dimineata la 7/8 si veneam seara dupa 10...am ajuns acasa mai obosita decat atunci cand am plecat....dar a fost ft frumos, imi reamintesc cu drag momentele respective. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marion, stiu...daca reveniti, va astept cu placere la noi....pe langa muzeu trec zilnic, in drum spre casa...Zurich-ul nu-mi place in mod deosebit, e bun ca sa lucrezi in el...dar de locuit, nu as locui..Luzern imi place si mie mult, plus orasele din sud, Locarno si Lugano...la Geneva am fost de 2 ori, Marco insa niciodata..cica Geneva nu e in Elvetia  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

He low, bebelusa are rotavirus. O  mai tine in spital pana se face bine. Si sora bebelusei a avut aseara un episod diareic si febra si dureri  de cap, dar fiind mai mare e altfel.

Viviana, sanatate multe copiilor! Cu cat copilul e mai mic, cu atat forma e mai severa... Refacere rapida!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alt shooting in liceu, in Kentucky de data asta. au murit 2 elevi...18 sunt raniti

nici cuvinte nu mai am....

ma rog pt William in fiecare dimineata cind pleaca pe usa...si ii spun cat de mult il iubesc.

cand vad numarul de telefon al scolii pe telefon ca ma suna...mi se face un nod  in stomac.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...