Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maine anu’ se-nnoieste, pinguinu’ intinereste!


Recommended Posts

Bună dimineața!

 

Viviana, sănătate copilei!

 

Noi am fost aseară la film și am văzut Darkest Hours (Marea Britanie și Churchill în primele zile ale celui de-al doilea război mondial). Gary Oldman a jucat magistral, l-a ajutat ff mult și machiajul. Al meu nu a fost mulțumit de scenariu, eu zic că l-au arătat pe Churchill așa cum știu că era: foarte controversat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 971
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

M-am saturat deja de munca, am ajuns la 7 la birou  [zirea] bine ca maine e vineri, iar in weekend nu avem program.

 

Ziua a inceput in forta, azi se comunica schimbarile la noi in departament....din 60 de oameni, vor pleca 10  [zirea] urasc momentele astea, asta pt ca-i stiu pe toti ft bine.

 

Mandra mai are 2 saptamani de scoala, dar vad ca trage tare in continuare...s-a pus cu burta pe franceza, a luat la teste doar 5.5 sau 6 in ultimul timp  [:D] e insa obosita, ultimile 2 zile s-a culcat la 8pm.

Azi dupa-masa are turneu de volei la scoala...cursuri pana la 11, apoi merge la o colega sa lase ghiozdanul...merg sa manance ceva si la ora 13 incepe turneul. 

 

Viv, sanatate copilelor.

 

Ma bucur pt Simona, bravo ei  [pk]

 

Cam atat de pe frontul de vest.

 

O zi faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Sanatate multa nepotelelor, Viviana! 

 

Ieri am profitat de ziua libera sa "chinui" copiii. Au azi si maine trei teste importante, la fizica, matematica si romana, asa ca nu prea i-am lasat sa se bucure de ziua libera, Au fost insa la sanius 2 ore la pranz. Avem zapada, avem ger, e frumos asa, sa te uiti pe geam de la caldura din casa. [:D]

 

Ella, ce de-a planuri de vacanta aveti! O gramada de iesiri. Bravo voua! Succes Marciei la turneul de volei! 

 

Roxana, sper ca te simti mai bine! [pup]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Viv, sanatate multa nepotelelor!

 

Rox, nici eu nu mai plecam din fata televizorului. Era 5-0 pt Simona....cand am ajuns la serviciu si am vazut cat e scorul....pana la urma a fost bine. Urmeaza alt test sambata.

 

Laura si eu am muncit-o pe Ramona ieri. Sambata si duminica avem turneu la volei.

 

Ioana, acum depinde mult si de copil. Ramona la 9 ani isi dorea orice dar sa fie cu pisici.

 

Ella, bafta Marciei!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...